Více než 30 let kvalitních oprav

Servoventily

Máme ISO certifikaci, abychom všem našim zákazníkům a klientům poskytovali vysoce kvalitní a nákladově efektivní opravy servoventilů.

Využíváme odbornosti našich v továrně školených techniků a také moderního servisního oddělení, abychom mohli provádět počítačové statické a dynamické testování servoventilů.

Věříme v kvalitu našich oprav natolik, že poskytujeme 13měsíční opravu na servis na celý ventil. Chcete-li zjistit více o našich opravách servoventilů, nahlédněte do naší Příručky zde.

V případě, že není možné servoventil již opravit, společnost K+S Services v partnerství se společností Star Hydraulics Ltd. může nabídnout úspornou a vysoce kvalitní výměnu za servoventily na dnešním trhu běžně využívané. Společnost K+S Services je jediným oprávněným distributorem a servisním střediskem společnosti Star Hydraulics ve Spojených státech.

Společně jsme potěšili mnoho zákazníků patentovanou „dlouhodobou Sapphire Technology“, kterou společnost Star Hydraulics začlenila do svých servoventilů v mnoha průmyslových, výrobních a testovacích odvětvích po celé zemi.

In addition to servo valve repair, K+S Services offers a wide variety of industrial repair services including: hydraulic repair, hydraulic cylinder repair, hydraulic pump repair, welder repair, cnc repair and much more. Contact us today for more details.STAR-Servo-ValvesDistributor Certification


Srovnávací tabulka a tabulka výměny servoventilů značky Star

Star-Servo-Valve-Interchangeable-and-Comparison-Chart

View Comparison Chart


Zjistěte více o hydraulických produktech značky STAR zhlédnutím videa níže:


Využití servoventilů v různých odvětvích:
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje