Více než 30 let kvalitních oprav

Opravy servo ventilů

Jsme držiteli certifikátu ISO a všem vašim zákazníkům a klientům poskytujeme vysoce kvalitní a nákladově efektivní řešení oprav servoventilů.

Ve společnosti K + S Services můžeme zajistit kompletní opravy servoventilů. Bez ohledu na to, zda se jedná o servo regulaci tlaku nebo servoventil regulace toku, máme zkušenosti a vlastní testovací vybavení a všechny naše opravy servoventilů jsou plně testovány v naší ekologicky řízené zkušební laboratoři.

Využíváme odborné znalosti našich továrně vyškolených techniků a nejmodernějšího servisního oddělení k provádění statického a dynamického testování servoventilů pomocí počítače.

Věříme v kvalitu našich servisních oprav servoventilů natolik, že poskytujeme 13měsíční servisní záruku na celý ventil. Chcete-li se dozvědět více o našich opravách servoventilů, prohlédněte si naši brožuru.

Mezi běžné podporované výrobce patří: Rexroth Bosch, Moog, Parker, Star Hydraulics, Schenk Pegasus, Vickers a další.

Proces opravy

 • Ventil je natlakován na určených zkušebních stolicích a je aplikován příkazový signál. Je zaznamenána odezva ventilu a vnitřní netěsnosti.
 • Ventil je kompletně rozebrán a zkontrolován z hlediska opotřebení nebo poškození. Veškerá zjištění během tohoto procesu jsou uvedena v našich „Zprávách o analýze poruch“, které jsou našim zákazníkům zdarma poskytovány.
 • Všechny součásti ventilu jsou vyčištěny ultrazvukem.
 • Všechny vadné součásti jsou nahrazeny novými komponenty.
 • Jsou nainstalována nová těsnění a pilotní filtr.
 • První stupeň je kalibrován na speciálních zkušebních přípravcích, kde je ověřován a upravován tlak trysek, magnetický nárůst a mezera.
 • Ventil je testován počítačem při zatížení a je vygenerována zpráva o testu. Kopie této zprávy je zaslána zpět zákazníkovi s opraveným ventilem. (Zaznamenává se příkazový signál, signál výstupu průtoku, zpětná vazba, tlak a vnitřní netěsnost.)

Kromě oprav servoventilů nabízí společnost K+S Services širokou škálu služeb průmyslových oprav které zahrnují: opravy hydrauliky, opravy hydraulických válců, opravy hydraulických čerpadel, opravy svařovacích zařízení, opravy cnc strojů a mnohem více. Pro více informací se na nás obraťte ještě dnes:STAR-Servo-ValvesDistributor Certification


Srovnávací tabulka a tabulka výměny servoventilů značky Star

Star-Servo-Valve-Interchangeable-and-Comparison-Chart

View Comparison Chart


Použití servoventilů v různých odvětvích:
 • Papírny: V papírnách se servoventily používají v kalandrovacích linkách. Tyto kalandrovací linky se skládají ze 2 válců na stroj a mohou mít až 9 servoventilů na každém válci. Papír prochází těmito vysoce leštěnými válci a vyhlazuje se pomocí komprese. Obvykle se používají ventily jako Moog D656Z052, Star 650-0074, Dowty 4682-264-000 a Dowty 4682-263-000.
 • Výroba elektřiny: Servoventily nacházejí využití v elektrárnách. Používají se k ovládání polohy hydraulického pohonu vstupních vodicích lopatek. Některé z používaných ventilů jsou Moog G77K201, Moog EO77-655, Moog D634-501, Star 850-0002, Star 456-0010, Pegasus SLS 325, Dowty 469302490901 a Rexroth 4WS2EM10-45-20B3T315K8DV-24.
 • Železnice: Všechny země mají železniční systém, který vyžaduje specializované stroje na údržbu. Původně štěrkové lože o hloubce 300 mm podepíralo dřevěné pražce a byla u něj prováděna manuální údržba, aby se zachoval tento systém v chodu. S používáním betonových pražců již nebylo možné ručně pražce zvedat za účelem nahrnutí stěrkového lože pod pražec, a začalo být nutné využívat speciální strojní zařízení.
  Často se používají železniční ventily Rlasser od společnosti Star a Moog a běžně se používají železniční ventily Harsco na podbíječky, dmychadla kamene a svařovací zařízení od společnosti Star.
 • Dálkově ovládaná vozidla – ROV: Již několik let opravujeme a dodáváme servoventily integrovaným podmořským službám, které provozují různá dálkově ovládaná vozidla. Opravené a zakoupené ventily zahrnují: Nové ventily Star 200-0016, miniaturní ventil Moog 30-389A, Moog E050-031, Moog E777-006 a Dowty 4633-119-901.
 • Pily: Servoventily lze nalézt v celém dřevařském průmyslu. Používají se k ovládání rychlosti a polohy v zařízeních, jako jsou pily, vozíky, regulace hran a optimalizátory.
 • Větrné turbíny: Větrné turbíny lze nalézt buď na souši, nebo na moři. Servoventily používané v těchto zařízeních ovládají rozteč lopatky, čímž řídí rychlost, kterou se pohybuje.
 • Simulace zemětřesení: Existuje mnoho společností, které vyrábějí simulační zařízení týkající se zemětřesení. Spouštějí desku na zem a vytvářejí skrz ni vibrace. Běžně používaný ventil je Atlas 200H nebo 240H s pilotním ventilem Moog 760C928A nebo Star 590-1100.
 • Zábava: Celkem běžné je použití servoventilů v zábavním průmyslu. Servoventily lze použít na platformách simulátorů ovládajících hydraulické pohony. Typické jednotky zahrnují jednotku 6 DOF (stupně volnosti).


Další informace o naší divizi ventilů:


Další informace o společnosti Star Hydraulics:


Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Opravy servo ventilů

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje