OEM

Přední výrobci

Aby dosáhla ještě lepší nabídky oprav a moderních možností testování, společnost K+S Services vybudovala pevné partnerství s předními technologickými výrobci původních zařízení (OEM).

 • ABB Robotics

  ABB Robotics je předním dodavatelem průmyslových robotů a softwaru pro roboty, zařízení a kompletních aplikačních řešení.

  Zjisti více
 • allen-bradley

  Allen Bradley

  Patří na přední místa v oblasti inovací a kvality více než 100 let. Společnost Allen-Bradley dodává díly pro automatizace a integrované řídicí systémy, které jsou nutné pro optimalizaci výkonu.

  Zjisti více
 • Fanuc

  Atlas Copco je světovým předním poskytovatelem průmyslových řešení pro produktivitu, s širokou škálou nástrojů automatizace pro firmy.

  Zjisti více
 • Fronius Logo

  Fronius

  Se svými více než 100 modely nabízí společnost FANUC nejširší nabídku průmyslových robotů na světe. Společnost K+S nabízí rozsáhlou škálu oprav pro výrobky značky FANUC.

  Zjisti více
 • General electric repair

  General Electric

  Servopohony a ovladače pohybu značky Indramat byly v průmyslu revolucí, ale již se nevyrábějí. Jsme hlavním servisním střediskem pro zastaralé výrobky značky Indramat.

  Zjisti více
 • hitachi welder repair

  Hitachi

  Cílem společnosti Siemens je pomáhat společnostem navyšovat jejich produktivitu, efektivitu, rychlost a kvalitu pomocí využití automatizace. Zjistěte více o našich možnostech oprav.

  Zjisti více
 • indramat

  Indramat

  Indramat servo drives and motion control revolutionized the industry, but are no longer manufactured. We are a major repair center for obsolete Indramat products.

  Zjisti více
 • Kuka

  KUKA industrial robotics have revolutionized manufacturing processes in many industries: automotive, electronics, e-commerce, energy, metalworking, healthcare and consumer goods.

  Zjisti více
 • lincoln welder repair

  Lincoln Welder

  Lincoln Electric is the world leader in the design, development and manufacture of arc welding products, robotic arc-welding systems, plasma and oxyfuel cutting equipment and has a leading global position in the brazing and soldering alloys market.

  Zjisti více
 • lsis repair

  LSIS Repair

  LS Industrial Systems is a leader in the field of electric power solutions, facilitating a stable supply of power through a wide range of electric equipment & systems, from low voltage to ultra-high voltage.

  Zjisti více
 • miller welder repair

  Miller Welder

  Miller not only specializes in welding equipment and industrial welders, but they also have a state-of-the-art line of robotic welding systems.

  Zjisti více
 • Nippon Welder

  The Nippon Stud Welding company, or NSW, manufactures versatile welding equipment for a range of industrial applications.

  Zjisti více
 • Rexroth Bosch repair

  Rexroth-Bosch

  As a global developer of mechanical and plant engineering solutions, Bosch-Rexroth creates powerful cutting-edge components and software for a wide range of production environments.

  Zjisti více
 • siemens

  Siemens

  Siemens' goal is to help companies increase their productivity, efficiency, speed, and quality through the use of automation. Learn more about our repair capabilities.

  Zjisti více
 • Star Hydraulics

  Star Hydraulics offers a range of innovative pumps, jacks and cylinders designed to power your industrial machinery.

  Zjisti více
 • TB Woods repair

  TB Woods

  TB Wood’s has grown to become a global leader in the design and manufacturer of industrial couplings and belted drive solutions.

  Zjisti více
 • yaskawa repair

  Yaskawa

  Yaskawa is a leader in AC drives and motors, HVAC drives, servo products, spindle products and industrial robotics.

  Zjisti více
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje