Více než 30 let kvalitních oprav

Zařízení pro simulace

Máme 30 let zkušeností v oblasti oprav hydraulických a mechanických dílů. Společnost K+S je připravena nabídnou řešení, které potřebujete.

Naši školení technici chápou, jak je důležité dodržet přesné požadavky a provozní požadavky na zařízení pro simulace.

Společnost K+S využívá v procesu přestavby pouze díly vyrobené u OEM. Pokud originální díly nebo komponenty nejsou již k dispozici, společnost K+S je buď vyrobí, nebo nechá vyrobit podle přesné specifikace výkresů OEM.

Společnost K+S umí opravit, přebudovat nebo přepracovat ovládací díly zařízení pro simulace. Naši technici pro simulace mají více než 20 let zkušeností se servisem: pohybové nohy a spouštěče, ovládací zakladače, čerpadla, motory, akumulátory, servoventily, klouby a další související díly.

Společnost K+S pracuje nejen pro komerční letecké společnosti a zábavní průmysl, ale také pro vojenský sektor.

Kdykoli budete potřebovat kompletní přestavbu systému nebo opravu jednoho dílu, naše oddělení simulací umí vyhovět Vašim požadavkům na kvalitu, množství a cenu.

Zajišťujeme opravy těchto dílů:

 • Opravy kloubových spojů
 • Kompletní přestavby/přepracování pohyblivých základen
 • Opravy/přestavby jednotlivých spouštěčů
 • Opravy/přestavby jednotlivých stojanů
 • Pstavba napájecí jednotky
 • Opravy/servis servoventilů
 • Opravy/servis porouchaných ventilů
 • Přestavby ovládacích zakládacích spouštěčů
 • Opravy/přestavby hydraulických čerpadel a motorů
 • Podrobné zprávy z analýzy závady
 • Zpráva ze závěrečné zkoušky
Zařízení pro simulace
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Zařízení pro simulace

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje