Odvětví

Konstrukční zkoušky

Společnost K+S Services spolupracuje se Sapphire Technology, což jí zajišťuje systémy zpětné vazby pro konstrukční zkoušky s cílem dosáhnout delší životnosti v zátěžovém prostředí.

Společnost K+S Services spolupracuje se Sapphire Technology, což jí zajišťuje systémy zpětné vazby pro konstrukční zkoušky s cílem dosáhnout delší životnosti v zátěžovém prostředí.

Společnost K+S je pro USA jediným distributorem značky Star Hydraulics. Star Hydraulics navrhuje a vyrábí odolné, vysoce kvalitní elektro-hydraulické servoventily a také vedlejší vybavení a na trhu působí již déle než 30 let.

Sapphire Technology zajišťuje mechanismus zpětné vazby, aby zařízení byla déle odolná v zátěžovém prostředí, o více než 10^8 cyklů, a odolala hydraulickým kapalinám, glykolům a esterům fosfátů a také extrémním teplotám od -45 stupňů Celsia až do i 145 stupňů Celsia.

Elektro-hydraulické servoventily Star
  • Konkurenční elektro-hydraulické servoventily
  • Vysoce kvalitní safírová kulička v otočné cívce proti poruše kuličky.
  • Momentový motor Star je víceúčelovým dílem, který je z hlediska oprav úsporný
  • Flexibilita při plnění požadavků zákazníků
  • Kvalita, naše záruční úroveň aktuálně dosahuje 0,05 %
Konkurenční elektro-hydraulické servoventily
  • Tungsten-karbidová kulička v neotáčející se cívce eroduje cívku a kulička se deformuje
  • Konkurenční momentové motory a konstrukce jsou nákladné na opravu
  • Standardní nabídka produktů, často se nechtějí přizpůsobit nebo nabízet drobné speciální série

Zjistěte více o výrobcích STAR Hydraulics ve videu níže:

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje