Odvětví

Výroba oceli a průmysl

Hledáte společnost, která vydrží i v horku a tlaku ocelářského průmyslu? Společnost K+S umí opravit i nejsilnější ocelářské nástroje a díly.

Společnost K+S má více než 30 let zkušeností s opravami všech typů stejnosměrných, střídavých a servo pohonů.

Naše technická skupina navrhla více než 100 specializovaných testovacích jednotek s cílem zajistit kvalitní opravy. Dále jsme navrhli speciální dynamometr, které umožňuje dvěma motorům pracovat proti sobě. Díky tomu získáme dynamickou zkoušku zatížením, abychom nastavili výkon a parametry na správnou úroveň.

Další dovednosti V rámci výroby oceli opravujeme:

  • Vakuová čerpadla
  • Ventilátory
  • Převodovky
  • Servoventily
  • PLC
  • HMI
  • Průmyslové ovladače
  • Motory/Servomotory
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje