Odvětví

Letectví

Společnost K+S Services pracuje napříč národy a poskytuje kvalitní služby a podporu za účelem plnění požadavků výrobců leteckých zařízení a požadavků na obrábění.

K+S pomáhá výrobcům v letectví snižovat či zabránit prostojům v případě vzniku potíží.

Od motorů a čepelí po trupy a rámy, přední národní letečtí výrobci vyrábějí širokou škálu dílů na podporu rámů a systémů letadel. Od tryskových motorů po vesmírné lodě existuje velká škála strojů, které musí zůstat v optimálním stavu, aby výrobní procesy probíhaly hladce. Nehledě na to, zda se jedná o OEM výrobce nebo dodavatele, společnost K+S Services umí udržet Váš letecký provoz v chodu.

Jelikož mnoho typů dílů v odvětví se používá již léta, není neobvyklé, že vidíme zastaralé či staré vybavení používané u některých leteckých výrobních společností. Společnost K+S se nachází v jedinečné pozici se svou schopností opravit a vyměnit mnoho zastaralých dílů, což umožňuje firmám zachovat použitelnost bez nutnosti vyměnit celé stroje. Míra uspořeného času a peněz je pro hladký chod firem zásadní.

Poskytujeme opravy u těchto dílů:

  • Hydraulické díly
  • Servoventily
  • Vřetena
  • Robotika
  • Motory/Servomotory
  • PLC
  • Pohony
  • Displeje/CRT/HMI
  • Napájení
  • Obecná elektronika
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje