Odvětví

Společnost K+S Services, Inc. je přední společností zabývající se opravami a přepracováním výrobního vybavení s pobočkami napříč Severní Amerikou, v Mexiku a Evropě.

Specializujeme se na servis hydraulických/mechanických čerpadel, vakuových čerpadel, servoventilů a proporcionálních ventilů, robotiky, motorů/servomotorů, svařovacího vybavení, HMI/terminálů, PLC, VFD pohonů a dalšího souvisejícího vybavení a podporujeme širokou škálu odlišných odvětví.

Klikněte na odvětví vpravo a zjistěte více.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje