Odvětví průmyslu

K+S Services, Inc. is a leading manufacturing equipment repair/remanufacturing company with locations across North America, Mexico, and Europe.

We specialize in servicing hydraulic/mechanical pumps, vacuum pumps, servo and proportional valves, robotics, motors / servo motors, welding equipment, HMI’s / terminals, PLC’s, VFD Drives, and other associated equipment supporting a vast number of diverse industries.

Click on the Industries at the right to learn more.

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory