Profesionální služby

Závazek

Program Závazku společnosti K+S Services zajišťuje kompletní zásoby Vašeho opravitelného jmění v rámci servisu.

Pomocí technologie čárových kódů a týmu školených skladových odborníků Vám společnost K+S umí zajistit kompletní přehled o stavu opravitelného majetku podle oddělení, nákladového centra nebo stroje.

Náš tým určí:

  • Výrobce
  • Číslo modelu
  • Úroveň revize
  • Umístění ve skladu
  • Záruku

U veškerého Vašeho instalovaného opravitelného majetku Vám poskytneme:

  • Skutečný soupis materiálu instalovaného kapitálového jmění podle umístění stroje.
  • Určení sériového čísla.
  • Úroveň revize
  • Správné číslo modelu (kde náleží)

Umožní Vám získat skutečný obraz o instalovaných dílech.

Můžeme také spolupracovat s Vaším skladovým personálem a poskytovat služby s čárovými kódy pro Vaši oblast. Kombinací těchto dvou zdrojů dat můžeme pomoci najít správnou úroveň pro montážní základnu a stanovit možné případy zastarání či nedostatku na skladě.

Tuto službu lze nabídnout jako pouze datový program, nebo jako nástavbu k našemu Programu řízení opravitelného majetku S.T.A.M.P., abychom Vám pomohli s řízením dílů a zajistili nákladové úspory prostřednictvím dohledu nad zárukami a správou prodejců.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje