Professional Services

Správa skladu

K+S Services can provide fully customizable solutions for staffing your Storeroom, from individual storeroom clerks, to completely integrated storerooms including both Management and floor workers.

Máme zkušenosti s mnoha standardními systémy pro správu skladů včetně SAP, Maximo a proprietárních softwarových balíčků třetích stran.

Jakožto neutrální třetí strana může společnost K+S poskytnout skladový management s jasně definovanými klíčovými ukazateli výkonnosti a cíli pro úsporu nákladů a s nižší frekvence případů, kdy dojde k vyčerpání zásob.

Program pro správu skladu společnosti K+S je navržen tak, aby díky agresivní správě dodavatelů co nejvíce šetřil výdaje a zajišťoval dodržovánínasmlouvaných lhůt a zároveň prostřednictvím využití možností konsignačního a vyhrazeného zboží ještě více snižoval náklady. Společnost K+S je v zájmu celkových úspor odhodlána využívat opravený a renovovaný materiál místo pořizování nových náhradních dílů. Nejnižší možné skladové zásoby jsou díky obezřetné správě minimální/maximální úrovně zásob založené na dřívějším využití, průměrných dodacích lhůtách a současných skladových zásobách spravovány tak, že nedojde k vyčerpání zásob.

Našim zákazníkům poskytujeme standardní balíček reportů , který zahrnuje:

  • Denní změny ve skladu
  • Technická/provozní hlášení
  • Obrat zásob
  • Vyčerpání zásob
  • Počet cyklů
  • Status řádkové položky
  • Hlášení o spotřebě
  • Hlášení o využití

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory