Správa skladů

Správa skladů

Společnost K+S Services umí nabízet zcela na přání upravená řešení pro vybavení skladu, od skladového personálu po zcela integrované sklady včetně pracovníků vedení a ve skladu.

Máme zkušenosti s mnoha systémy řízení skladových dat, včetně SAP, Maximo a softwarových balíčků třetích stran.

Jako neutrální třetí strana umí společnost K+S Services zajistit sklad řízený podle jasně určených ukazatelů výkonu a cílů pro úsporu nákladů a se snížením nouzových situací, kdy něco na skladě chybí.

Program řízení skladů společnosti K+S Services je určen k zajištění nejnižších nákladů prostřednictvím agresivně jednajících prodejců, aby zajistili nasmlouvané termíny a zároveň vytvářeli úspory nákladů prostřednictvím využití komisí a příležitostní u specializovaných skladů. Společnost K+S Services se věnuje vyhledávání možností pro opravy a přepracování namísto nákupu nových dílů s cílem snižovat celkové náklady. Drží nejnižší možné skladové zásoby, aniž by docházelo k vyčerpání zásob, pomocí pečlivého řízení minimálních a maximálních skladových hladin podle historie využití dílů, průměrných termínů a aktuální montážní základny.

Zákazníkům zajišťujeme standardní balíček zpráv, který zahrnuje:

  • Denní pohyby ve skladu
  • Skladové obraty
  • Vyčerpání zásob/skladu
  • Zprávy o počtu cyklů
  • Hlášení vstupů/výstupů
  • Stav zásob dílů linky
  • Zprávy o spotřebě
  • Zprávy o využití
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje