Professional Services

Správa skladu

K+S Services can provide fully customizable solutions for staffing your Storeroom, from individual storeroom clerks, to completely integrated storerooms including both Management and floor workers.

Máme zkušenosti s mnoha standardními systémy pro správu skladů včetně SAP, Maximo a proprietárních softwarových balíčků třetích stran.

Jakožto neutrální třetí strana může společnost K+S poskytnout skladový management s jasně definovanými klíčovými ukazateli výkonnosti a cíli pro úsporu nákladů a s nižší frekvence případů, kdy dojde k vyčerpání zásob.

Program pro správu skladu společnosti K+S je navržen tak, aby díky agresivní správě dodavatelů co nejvíce šetřil výdaje a zajišťoval dodržovánínasmlouvaných lhůt a zároveň prostřednictvím využití možností konsignačního a vyhrazeného zboží ještě více snižoval náklady. Společnost K+S je v zájmu celkových úspor odhodlána využívat opravený a renovovaný materiál místo pořizování nových náhradních dílů. Nejnižší možné skladové zásoby jsou díky obezřetné správě minimální/maximální úrovně zásob založené na dřívějším využití, průměrných dodacích lhůtách a současných skladových zásobách spravovány tak, že nedojde k vyčerpání zásob.

Našim zákazníkům poskytujeme standardní balíček reportů , který zahrnuje:

  • Denní změny ve skladu
  • Technická/provozní hlášení
  • Obrat zásob
  • Vyčerpání zásob
  • Počet cyklů
  • Status řádkové položky
  • Hlášení o spotřebě
  • Hlášení o využití

Find a Rep

Use our convenient representative locator to find a K+S rep near you that can assist you in repairing your components today.

Find Rep Now

Resources

The K+S Resource library is a searchable, comprehensive repository of all documents related to K+S. Whether you are looking for our line cards, or application-specific documentation, you will be able to find it in the Resource library below.

View Resources
Purchase/Request Repairs

Inventory

Since 1982, we have helped over 800 different manufacturers and over 120,000 unique part numbers. It’s safe to say that K+S Services is ready and more than capable of supporting your company with our full range of repair services.

View Inventory