Professional Services

Správa motoru a klíčových náhradních dílů

Increase up-time through greater reliability and reduce overall cost with a proven, proactive approach to cost containment and predictive/preventative maintenance efforts.

Cílem programu Správa motorů a klíčových náhradních dílů společnosti K+S je maximalizace efektivity výroby takovým způsobem, že je v pravý čas a ve správném pořadí vždy k dispozici ten správný díl, dříve než dojde k nehodě nebo se výroba zastaví.

Po konsolidaci a ověření zásob výrobny naši zákazníci těží ze zmenšení skladových zásob a odstranění podřadného nebo nefunkčního materiálu. Podřadné a nefunkční díly jsou často příčinou významných a nákladných prostojů. Preventivní opatřené jsou navržena tak, aby identifikovala díly, které je třeba vyměnit, než dojde k tragickému selhání nebo dlouhodobým prostojům, a pomáhají tak snižovat náklady.

Správa motorů reprezentuje společné úsilí zákazníka, dodavatele oprav a společnosti K+S. Jejím cílem je prostřednictvím zvýšení spolehlivosti a snížení celkových nákladů, kterého je dosaženo prověřeným přístupem a prediktivními/preventivními kroky, prodloužit bezporuchový provoz a zároveň maximalizovat využití zásob zavedením vhodného poměru mezi díly v provozu a náhradními díly a uplatňováním pravidel pro opravy.

Náš program management Motorů zahrnuje:

  • Sledování motoru za chodu a monitoring základního chodu
  • montáže a odstraňování problémů přímo u zákazníka
  • Prediktivní a preventivní údržbu
  • Správu databáze prostřednictvím našeho webového systému
  • Sledování historie oprav a poruch
  • Sledování záruky a další úspory nákladů

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory