Professional Services

Správa motoru a klíčových náhradních dílů

Increase up-time through greater reliability and reduce overall cost with a proven, proactive approach to cost containment and predictive/preventative maintenance efforts.

Cílem programu Správa motorů a klíčových náhradních dílů společnosti K+S je maximalizace efektivity výroby takovým způsobem, že je v pravý čas a ve správném pořadí vždy k dispozici ten správný díl, dříve než dojde k nehodě nebo se výroba zastaví.

Po konsolidaci a ověření zásob výrobny naši zákazníci těží ze zmenšení skladových zásob a odstranění podřadného nebo nefunkčního materiálu. Podřadné a nefunkční díly jsou často příčinou významných a nákladných prostojů. Preventivní opatřené jsou navržena tak, aby identifikovala díly, které je třeba vyměnit, než dojde k tragickému selhání nebo dlouhodobým prostojům, a pomáhají tak snižovat náklady.

Správa motorů reprezentuje společné úsilí zákazníka, dodavatele oprav a společnosti K+S. Jejím cílem je prostřednictvím zvýšení spolehlivosti a snížení celkových nákladů, kterého je dosaženo prověřeným přístupem a prediktivními/preventivními kroky, prodloužit bezporuchový provoz a zároveň maximalizovat využití zásob zavedením vhodného poměru mezi díly v provozu a náhradními díly a uplatňováním pravidel pro opravy.

Náš program management Motorů zahrnuje:

  • Sledování motoru za chodu a monitoring základního chodu
  • montáže a odstraňování problémů přímo u zákazníka
  • Prediktivní a preventivní údržbu
  • Správu databáze prostřednictvím našeho webového systému
  • Sledování historie oprav a poruch
  • Sledování záruky a další úspory nákladů

Find a Rep

Use our convenient representative locator to find a K+S rep near you that can assist you in repairing your components today.

Find Rep Now

Resources

The K+S Resource library is a searchable, comprehensive repository of all documents related to K+S. Whether you are looking for our line cards, or application-specific documentation, you will be able to find it in the Resource library below.

View Resources
Purchase/Request Repairs

Inventory

Since 1982, we have helped over 800 different manufacturers and over 120,000 unique part numbers. It’s safe to say that K+S Services is ready and more than capable of supporting your company with our full range of repair services.

View Inventory