Profesionální služby

Správa motorů a hlavních náhradních dílů

Navýšení životnosti díky vyšší spolehlivosti a snížení celkových nákladů s prověřeným proaktivním přístupem k řízení nákladů a snahou o předvídanou/preventivní údržbu.

Úkolem Správy motorů a hlavních náhradních dílů společnosti K+S Services je maximalizovat efektivitu výrobního zařízení a to včasným zajištěním správného dílu ve správnou chvíli, v provozuschopném stavu a jeho dostupnost před poruchou nebo výpadkem ve výrobě.

Prostřednictvím konsolidace a prověření zásob závodu získají naši zákazníci výhody ze snížení stavu zásob a odstranění nevhodného a nefunkčního materiálu. Tyto nekvalitní a nefunkční položky vedou k velkým a nákladným prostojům. Předvídaná a preventivní opatření jsou určena k zajištění úspory nákladů a to určením položek, které je nutné nahradit ještě před výskytem katastrofální poruchy nebo dlouhých prostojů.

Správa motorů znamená spolupráci mezi zákazníkem, prodejcem oprav a společností K+S Services. Cílem je prodloužit životnost pomocí větší spolehlivosti a snížit celkové náklady prokázaným a proaktivním přístupem k řešení nákladů a snahou o předvídanou/preventivní údržbu, a také navýšit využití aktuálních zásob určením správného poměru dílů v servisu/náhradních dílů a posílení přísných specifikací pro opravy.

Náš program správy motorů zahrnuje:

  • Dohled nad motory v opravě a sledování základního výkonu.
  • Podpora v místě při instalaci a řešení potíží.
  • Služby předvídané a preventivní údržby.
  • Řízení databáze pomocí vlastního webového systému.
  • Sledování historie oprav a údajů o poruchách.
  • Záruka se sledováním a další úspora nákladů.
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje