Strojírenské služby

Řízení opravitelného majetku S.T.A.M.P.

Smlouvou se společností K+S Services získáte nezkrácenou úplnou správu pro řízení a sledování svých zásob opravitelného majetku pomocí naší vlastnické databáze S.T.A.M.P.

Náš systém S.T.A.M.P. byl vypracován v průběhu naší 31leté historie sledování majetku pro výrobní společnosti ze skupiny Fortune 500. S naším systémem S.T.A.M.P. získáte: sledování opravitelného majetku s čárovým kódem.

Software vypracovaný na míru, založený na webu, pro sledování majetku Vám nabízí sledováním svého majetku po celou dobu životnosti, a také:

  • Dohled na zárukami
  • Sestavy údajů historie
  • Zprávy na míru
  • Sledování nákladů a využití podle oddělení, strojů a nákladového střediska.
  • Sběr hodnotných údajů o hlavních příčinách, které pomohou při preventivních opatřeních.
  • Hlavních 10 zpráv podle nákladů a objemu podle závodu, oddělení, stroje a nákladového střediska.
  • Sledování plnění oprav pro prodejce a vlastní servisní zdroje.

Centralizované řízení servisních transakcí

To, čím se S.T.A.M.P. liší od všech ostatních systémů správy zásob, spočívá v odborných znalostech našich manažerů. Manažer S.T.A.M.P., fungující jako „One Stop Shop” pro opravitelný majetek a pracující bez omezení ve Vašem závodě, je odpovědný za sledování všech oprav pro všechny prodejce, snižuje potřebu plýtvat hodnotnými zdroji závodu a zlepšuje komunikaci během procesu opravy. Manažer v místě závodu je odpovědný za expedici opravy v termínu, za vedení databáze, úpravy a stabilizaci postupů, vytváření různé škály zpráv a informování zákazníka.

24/7 opravy a údaje o poruchách dostupné v našem obchodním portálu poskytovatelů servisu.

Společnost K+S Services poskytuje webové stránky na míru, kde poskytuje zákazníkům přístup 24/7 k informacím o opravě a možnostem hlášení.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje