Professional Services

Naše profesionální služby

K+S Services, Inc. offers a comprehensive assortment of professional services to compliment our best in class repair capabilities.

Mezi naše služby patří:

  • Komplexní opravy automatizace a maximalizování doby provozuschopnosti robota. Máme více než 25 kompletních manipulační systémy, abychom mohli plně otestovat celou řadu opravených jednotek od hlavních výrobců v reálném výrobním prostředí.
  • Správcování opravitelných dílů vysoce kvalifikovaný management inventáře na místě zákazníka, který je pod vedením specialisty a naše špičkový S.T.A.M.P. software.
  • Správná údržba a správa vašich kritických náhradních dílů a inventáře a poskytovatelů oprav jenž využívá náš systém řízení motoru a kritických součástek.
  • Uzavřením smlouvy Up Front Engagement s K + S , Inc získáte maximalizace záruk a zajištění řádných poměrů dílů skladových položek a dílů ve výrobě.
  • Minimalizace náhradní díly pomoc služby připraveno k instalaci repasované náhradní z K + S Services, Inc.
  • K + S může poskytnout kompletní řešení pro správu skladu umístěním námi vyškoleného pracovníka na vašem výrobním místě, který zajistí nakup, servis materiálu a celkové potřeby skladu.
  • Nechte naše velké znalosti opravitelných aktiv v poli práce inženýrských služeb pracovat právě pro vás. Můžeme poskytnout inženýry jak pro krátkodobé (servisní výjezd), tak dlouhodobá přiřazení do vašeho prostředí.

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory