Professional Services

Naše profesionální služby

K+S Services, Inc. offers a comprehensive assortment of professional services to compliment our best in class repair capabilities.

Mezi naše služby patří:

  • Komplexní opravy automatizace a maximalizování doby provozuschopnosti robota. Máme více než 25 kompletních manipulační systémy, abychom mohli plně otestovat celou řadu opravených jednotek od hlavních výrobců v reálném výrobním prostředí.
  • Správcování opravitelných dílů vysoce kvalifikovaný management inventáře na místě zákazníka, který je pod vedením specialisty a naše špičkový S.T.A.M.P. software.
  • Správná údržba a správa vašich kritických náhradních dílů a inventáře a poskytovatelů oprav jenž využívá náš systém řízení motoru a kritických součástek.
  • Uzavřením smlouvy Up Front Engagement s K + S , Inc získáte maximalizace záruk a zajištění řádných poměrů dílů skladových položek a dílů ve výrobě.
  • Minimalizace náhradní díly pomoc služby připraveno k instalaci repasované náhradní z K + S Services, Inc.
  • K + S může poskytnout kompletní řešení pro správu skladu umístěním námi vyškoleného pracovníka na vašem výrobním místě, který zajistí nakup, servis materiálu a celkové potřeby skladu.
  • Nechte naše velké znalosti opravitelných aktiv v poli práce inženýrských služeb pracovat právě pro vás. Můžeme poskytnout inženýry jak pro krátkodobé (servisní výjezd), tak dlouhodobá přiřazení do vašeho prostředí.

Find a Rep

Use our convenient representative locator to find a K+S rep near you that can assist you in repairing your components today.

Find Rep Now

Resources

The K+S Resource library is a searchable, comprehensive repository of all documents related to K+S. Whether you are looking for our line cards, or application-specific documentation, you will be able to find it in the Resource library below.

View Resources
Purchase/Request Repairs

Inventory

Since 1982, we have helped over 800 different manufacturers and over 120,000 unique part numbers. It’s safe to say that K+S Services is ready and more than capable of supporting your company with our full range of repair services.

View Inventory