Profesionální služby

Služby

Společnost K+S Services, Inc. nabízí rozsáhlý sortiment profesionálních služeb a pyšní se svými schopnosti nejlepšími ve své třídě.

Naše profesionální služby zahrnují:

  • Kompletní opravy automatických strojů s cílem maximalizovat životnost robotů. Máme více než 25 úplných manipulačních systémů, které nám umožňují plně testovat celou škálu opravených jednotek od hlavních výrobců ve skutečném prostředí.
  • Řízení opravitelného majetku – využití vysoce školeného skladového odborného vedoucího a našeho prvotřídního softwarového řešení S.T.A.M.P.
  • Řádná údržba a řízení Vašich klíčových skladových zásob a prodejců oprav pomocí našeho systému řízení motorů a hlavních náhradních dílů.
  • Maximalizace Vaší záruky a zajištění správného poměru servisu/náhradních dílů. Smlouvou s K+S Services, Inc. plnit Závazek u Vašich nákupů nového kapitálového vybavení.
  • Minimalizace výdajů za náhradní díly pomocí přepracovaných dílů připravených k instalaci od společnosti K+S Services, Inc.
  • Společnost K+S může zajistit kompletní řešení řízení skladu ve Vašem místě zajištěním odborníka v místě, aby zajišťoval služby nákupu, řízení a skladovací služby.
  • Nechejte naše rozsáhlé znalosti v oblasti opravitelného majetku pracovat pro Vás. Můžeme nabídnout inženýry na jak krátkou, tak delší dobu (servisní hovor).

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby