Více než 30 let kvalitních oprav

Servomotory

S tím, jak v odvětví rostou náklady na prostoje, společnost K+S chápe potřebu rychlého, efektivního a kvalitního servisu.

Nezáleží na tom, zda opravujeme servomotor obráběcího nástroje nebo montážní sestavy, společnost K+S nabízí nouzové opravy pro všechny výrobce a typy servomotorů a motorů vřeten.

Ve většině případů Vám Vaše servo vrátíme do 24 – 72 hodin.

Ve společnosti K+S využíváme moderní zařízení a systémy pro zachování moderních high-tech servo zařízení a servo zařízení zpětné vazby. Technici společnosti K+S byly školeni v závodě a získali certifikaci pro provoz a fungování všech zařízení a procesů používaných v našem zařízení. Ať se jedná o servomotor z obráběcího stroje nebo servo systému montážní sestavy, naši technici využívají počítačově řízené programy pro správné testování, nastavení a ověření každého úkonu dílu se zatížením v uzavřeném systému podle specifikací OEM.

Všechny zátěžové zkoušky zaznamenává počítač a vytiskne zprávu o výkonu motoru po dokončení testování.

Abychom udrželi krok s dnešními stále se měnícími technologiemi, společnost K+S průběžně vyvíjí nové specializované jednotky pro testování a systémy, aby se přizpůsobili široké škále servomotorů, které dnešní průmysl využívá.


Systém pro testování motorů s dynamometrem

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a zástupce společnosti K+S Vás bude kontaktovat do 1 pracovního dne.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Servomotory

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje