Více než 35 let kvalitních oprav

Servomotory

S tím, jak v odvětví rostou náklady na prostoje, společnost K+S chápe potřebu rychlého, efektivního a kvalitního servisu.

Nezáleží na tom, zda opravujeme servomotor obráběcího nástroje nebo montážní sestavy, společnost K+S nabízí nouzové opravy pro všechny výrobce a typy servomotorů a motorů vřeten.

Ve většině případů Vám Vaše servo vrátíme do 24 – 72 hodin.

Ve společnosti K+S využíváme moderní zařízení a systémy pro zachování moderních high-tech servo zařízení a servo zařízení zpětné vazby. Technici společnosti K+S byly školeni v závodě a získali certifikaci pro provoz a fungování všech zařízení a procesů používaných v našem zařízení. Ať se jedná o servomotor z obráběcího stroje nebo servo systému montážní sestavy, naši technici využívají počítačově řízené programy pro správné testování, nastavení a ověření každého úkonu dílu se zatížením v uzavřeném systému podle specifikací OEM.

Všechny zátěžové zkoušky zaznamenává počítač a vytiskne zprávu o výkonu motoru po dokončení testování.

Abychom udrželi krok s dnešními stále se měnícími technologiemi, společnost K+S průběžně vyvíjí nové specializované jednotky pro testování a systémy, aby se přizpůsobili široké škále servomotorů, které dnešní průmysl využívá.

Opravy robotických servomotorů

S více než 32letými zkušenostmi s opravami motorů naši vysoce kvalifikovaní technici pro servomotory opravují, seřizují a provádějí testování motorů s dynamickým zatížením pro všechny osy robota.

Opravy servomotorů obráběcího stroje

Naše odborné schopnosti oprav servomotorů mohou být použity k zajištění rychlých časů obratu pro servomotory vašeho stroje a hnací motory vřetena. Chápeme, že každá sekunda, kdy váš stroj nefunguje, vás stojí peníze. Jsme tu, abychom vám pomohli.

Opravy stejnosměrných servomotorů s permanentním magnetem

Ve společnosti K+S Services se specializujeme na řešení problémů. Pokud vaše zařízení využívá stejnosměrné servomotory s permanentním magnetem, můžeme vám pomoci. Podporujeme většinu hlavních značek a zvládneme všechny typy zpětnovazebních zařízení nainstalovaných na stejnosměrných servomotorech s permanentním magnetem.

Další výhody

• Úplné možnosti převinutí přímo ve společnosti
• Opravy a servis střídavých indukčních motorů
• Opravy stejnosměrných motorů s vinutým polem
• Opravy motorů vysokozdvižných vozíků
• Továrně vyškolení technici
• Dostupné havarijní služby

Abychom udrželi krok s dnešními neustále se měnícími technologiemi, společnost K+S neustále vyvíjí nové, na míru navržené zátěžové zkušební stolice a systémy, které pojmou širokou škálu servomotorů, které se dnes v průmyslu používají.

Opravy střídavých a stejnosměrných servomotorů.

Pokud potřebujete nové motory, repasované motory nebo služby oprav motorů pro střídavé bezkartáčové servomotory, stejnosměrné bezkartáčové servomotory, vřetenové hnací motory, střídavé indukční motory, stejnosměrné servomotory s permanentním magnetem nebo stejnosměrné motory s vinutým polem, kontaktujte ještě dnes oddělení servomotorů společnosti K+S Services.

Kromě nejmodernějších oprav servomotorů nabízí společnost K+S Services širokou škálu služeb průmyslových oprav, které zahrnují: opravy hydrauliky, opravy svařovacích strojů, opravy součástí CNC strojů a mnohem více.

Zátěžová zkušební stolice na frakční servomotory Hp

Servo motor repairSpolečnost K+S Services navrhla a vyrobila zkušební stolici pro frakční a subfrakční střídavé a stejnosměrné servomotory s koňskými silami. Tento systém se skládá ze střídačového měniče Reliance GV-3000 AC, který řídí střídavý motor Reliance „Black Max“ s výkonem 1,0 Hp. Pohon GV3000 běží v režimu „konstantního točivého momentu“, aby byl točivý moment udržován dokonale lineární. Převodník zatížení je přesné zařízení Lebow 1602-1K, které je schopné testovat až 1000 oz/in v plném rozsahu. Testovaný motor je připevněn k desce stolu s velmi jemným nastavením výšky a systémem pozitivního blokování. Všechny motory, které splňují podmínky pro testování v tomto systému, jsou nejprve zatíženy maximálními specifikacemi točivého momentu OEM a poté zastaveny tak, aby byla zajištěna kvalitní oprava.

Systém chodu střídavých servomotorů pomocí Mitchell TI-3000

AC DC Servo motor repairSpolečnost K+S Services má schopnost otestovat systém chodu střídavých servomotorů pomocí Mitchell TI3000. Používá se pro testování různých střídavých servomotorů, jejichž ovládací prvky pohonu OEM mají proprietární řídicí rozhraní. Se systémem TI-3000 lze snadno dynamicky testovat jakýkoli střídavý servomotor využívající standardní kodér, rezolver nebo systémem zpětné vazby s Hallovým efektem. Existuje také mnoho „komplexních“ nebo „sériových“ zpětnovazebních servomotorů, které lze na tomto systému také testovat. Analyzované servomotory jsou testovány na zátěž, aby byla zajištěna kvalitní oprava.

Pro více informací se na nás obraťte ještě dnes:


Systém dynamometrického testování motorů

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a zástupce společnosti K+S Vás bude kontaktovat do 1 pracovního dne.

  • Please add image of nameplate or picture of model # to be able to quote you faster.
    Max. file size: 200 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Servomotory

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje