Více než 30 let kvalitních oprav

Vakuová čerpadla/ventilátory

Společnost K+S Services se specializuje na opravy vakuových čerpadel a ventilátorů. Naše společnost má ISO certifikaci a nabízí Vám to nejlepší řešení podle Vašich potřeb.

Vacuum pump repair

Ať se jedná o čerpadlo nebo ventilátor (nehledě na velikost), naši inženýři umí vakuové zařízení přestavět/přebudovat, aby znovu fungovalo podle specifikací OEM.

Naši technici jsou ohledně procesu oprav vakuových systémů školeni v závodě.

Po dokončení opravy nebo přestavby je každá položka systému testována, aby byl zajištěn správný její chod, jsou ověřeny specifikace OEM a rozšířený chod se zatížením. Pokud se jedná o opravu čerpadla, spustíme jej v systému s ventilátorem, abychom kopírovali skutečné použití v praxi.

Pokud jsou testovány ventilátory, znovu použijeme čerpadlo, abychom kopírovali skutečné podmínky v praxi. Všechna testovací zařízení používaná v oblasti vakuových systémů jsou schválena v závodě a pravidelně kalibrována podle norem ANSI, aby byla zachována jejich přesnost.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje