Více než 30 let kvalitních oprav

Sestavy pro robotické ruky

Stejně jako v ostatních odborných oblastech společnosti K+S Services nabízí naše opravna divize pro hydrauliku a mechaniku alternativu ve chvíli, kdy je čas opravit Vaši opotřebenou robotickou ruku.

Společnost K+S provádí servis celé škály robotických rukou a souvisejícího vybavení.

Naši školení technici přepracují Vaši robotickou sestavu značky ABB nebo Fanuc do téměř nového stavu za méně než OEM. Každá sestava ruky je zcela podrobena kontrole a přepracována podle specifikací OEM. Pokud Vaše zařízení zahrnuje servomotory, budou taky zkontrolovány a během opravy ruky opraveny. Každá jednotka je zcela testována s cílem ověřit správný chod při zabudování do Vašeho robotu.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a zástupce společnosti K+S Vás bude kontaktovat do 1 pracovního dne.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Sestavy pro robotické ruky

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje