Over 35 Years of Quality Repairs

Opravy hydraulických čerpadel

K+S Services specializes in hydraulic pump repair. We are an ISO-Certified company, bringing you only the best repair solutions to suit your needs.

Naši technici mohou vaše hydraulická čerpadla přestavět/repasovat tak, aby se jejich funkce vrátila zpět ke specifikacím OEM. Naši technici byli továrně vyškoleni mnoha OEM v procesu obnovy hydraulických čerpadel. Po dokončení procesu repasování je každé čerpadlo plně testováno na maximální PSI, aby byla zajištěna správná činnost při zatížení.

Nedostatečně výkonná hydraulika může vést k problémům s vakuovým čerpadlem

hydraulic pump repair

Je vždy vzrušující poprvé vidět nové zařízení spuštěné. Je také trochu smutné uvědomit si, že už možná nikdy nebude znovu fungovat tak dobře. Při dalším používání se zařízení přirozeně stává o něco méně účinným a produktivním. V této chvíli přichází společnost K+S Services. Naše služby oprav hydraulických čerpadel obnovují jejich maximální účinnost. Také provádíme odborné opravy hydraulických válců a standardní opravy hydrauliky.

Tření a znečištění způsobují opotřebení ve vnitřní části čerpadla

Společnosti na opravu hydraulických čerpadel a výrobci obrábějí vnitřní části na malé tolerance. Mazání hydraulickou kapalinou udržuje části v pohybu a snižuje opotřebení. Těsnění udržuje nečistoty mimo, jak nejlépe to jde, aby maziva fungovala tak, jak mají. Stále však neexistuje žádný typ nebo množství maziva, které by navždy udrželo čerpadla v chodu, a nečistoty si vždy cestu do čerpadla najdou. Nakonec se čerpadla stanou méně účinnými, kapaliny začnou unikat nebo se čerpadla zcela zadřou.

Nesprávná nebo kontaminovaná hydraulická kapalina podporuje opotřebení

hydraulic pump repair servicesNesprávná nebo znečištěná hydraulická kapalina je hlavní příčinou selhání. Špatná kapalina může ovlivnit provozní účinnost čerpadla. Kontaminovaná kapalina urychluje opotřebení vnitřních součástí. Nákup hydraulické kapaliny z renomovaných zdrojů tuto situaci minimalizuje. Provádění preventivní údržby a výměny kapalin a filtrů jsou zásadní pro prodloužení životnosti čerpadel. Bohužel příliš mnoho lidí nechápe význam používání správné kapaliny a její výměnu podle doporučení.

Není to jako byste mohli vyjít ven a vyzvednout novou jednotku

Hydraulická čerpadla a příslušenství mají dlouhou životnost. Na začátku mohla představovat standardní položky katalogu, ale dnes jsou zastaralá. Dodatečné vybavení vašeho systému různými jednotkami by bylo nákladné a časově náročné. Nejlepší možností je vašemu stávajícímu zařízení vdechnout nový život. To znamená, že služba opravy hydraulického čerpadla musí přestavět nebo přepracovat čerpadlo podle specifikace výrobce originálního zařízení (OEM).

K závěrečnému testování hydraulického čerpadla ve společnosti K+S Services dochází v simulovaném reálném použití. Na konci rozšířeného testu zkontroluje jednotku vedoucí pracovník. Pokud pracuje správně a odpovídá specifikacím OEM, je oprava dokončena.

Všechny objednávky opravy se řídí 8krokovým procesem certifikované opravy. Zákazník může sledovat průběh objednávky opravy prostřednictvím zákaznického portálu.

  1. Přejímka: Zavedení objednávky do systému sledování oprav.
  2. Vyhodnocení: Zjištění příčiny poruchy.
  3. Cenová nabídka: Příprava cenové nabídky pro zákazníka.
  4. Schválení: Naplánování objednávky po schválení zákazníkem.
  5. Oprava: Oprava a provedení počátečního testování.
  6. Testování kvality systému: Prověření a schválení položky v chodu vedoucím pracovníkem.
  7. Zprávy o opravě a testování: Příprava kompletních zpráv.
  8. Odeslání: Zabalení a odeslání položky.

Pokud nemáte náhradní díl, může to být vážný problém

Věděli jste, že vaše hydraulické čerpadlo nevydrží věčně. Možná vám dá vědět, že konec je blízko. Možná úplně přestalo fungovat a oprava hydraulického čerpadla je nutná. Máte náhradní díl? Pokud ne, možná máme jeden k dispozici.

Společnost K+S Services má zásoby více než 40 000 repasovaných a plně otestovaných náhradních dílů. Mají plnou roční zárukou a lze je zakoupit nebo vyměnit.

Odkud tyto díly pocházejí? Pocházejí od zákazníků, jako jste vy. Výměna a oprava zastaralých a nepodporovaných zařízení je vždy výzvou. Dobrou zprávou pro každého je, že máme obrovské množství repasovaných náhradních dílů. Obraťte se na nás a probereme, jak vám můžeme pomoci recyklovat vaše nadbytečné nebo nepotřebné zařízení.

Někteří hlavní výrobci, u jejichž produktů provádíme opravy hydraulických čerpadel, jsou:

DENISON
46, 500 , 600 , 700, 800, 900
Všechny řady DFC
Řada Gold Cup
P1F , P1V , P2F-V P3F-V, PA,
PF PV, PXX, TDC, TED, TE, TS,
TME TMG
Řada World Cup

OILGEAR
A, AN, BD, C, D, DN, F, HG, H
Hydura PVAK, PVLK, PVK, PVT

RACINE
20-L, 80-L, C-11
PSV, PVB, PVF, PVK, PVQ, PVR
PVS, PVT


REXROTH
Obraťte se na nás a zjistěte více informací

VICKERS
2520V, 3525V
4525
Všechny řady PVB
Všechny řady PVQ
Všechny řady PVE
Všechny řady PVV
PV 2003, PV 2008, PV 2012
PV 2020, PV 2032, PV 2050
PV 2125, PV 2200, V-108
V-134, V-138, V-144, V-400
V-468, V-5230, VC-108
VC-138, VC-148

Získejte náskok před svými problémy s hydraulickým zařízením

Jste uprostřed krize týkající se hydraulického zařízení? Máte hydrauliku, která je na pokraji selhání? Existuje náhradní hydraulické vakuové čerpadlo nebo dmychadlo, které můžete obnovit? Obraťte se na jednoho z našich zástupců pro opravu hydraulických čerpadel ve společnosti K+S Services a pomůžeme vám vyřešit vaše potřeby týkající se hydraulických čerpadel.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Opravy hydraulických čerpadel

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje