Více než 35 let kvalitních oprav

Oprava hydraulických válců

Spoléháte se na hydraulické válce, které vám pomohou dodávat základní zboží a služby vašim zákazníkům. Vadné válce se promítají do prostojů. To jsou ztracené peníze a čas, které si nemůžete dovolit vy ani ti, kteří na vás závisí. Pokud potřebujete opravu hydraulického válce, dává smysl, abyste se spolehli na společnost s historií vysoce kvalitních oprav, spolehlivých služeb a efektivních řešení. To je přesně to, co společnost K+S Services dodává: spolehlivé, pečlivě prověřené opravy hydrauliky, opravy hydraulických čerpadel a ještě více, čímž pomáhá ukončit prostoje a navrátit vaše výrobní procesy k maximální efektivitě.

Společnost K+S Services opravuje hydraulické válce většiny výrobců

Hydraulic Cylinder Repair

  • Jednočinný nebo dvojčinný
  • Oprava / výměna táhel, těsnění, hlav pístů, ucpávkových matic a trubek
  • Jakýkoli průměr do 14″ a délky do 18‘
  • Tlaková zkouška po opravě na 3 000 psi
  • Náhradní těsnění s hodnotami do 6 000 psi a 500 °F

Všechny hydraulické válce přijaté k opravě jsou rozebrány, všechny komponenty vyčištěny a zkontrolovány, táhla jsou změřena z hlediska přímosti a opotřebení. Trubky se měří z hlediska opotřebení a měří a kontrolují se drážky těsnicích/spotřebních pásků.

Všechny opravy hydraulických válců jsou dynamicky testovány, aby se ověřil správný provoz a výkon bez úniků.

Odborná oprava hydraulických válců

Válce jsou tzv. „lineární“ pohony. Jejich základní operací je pohybovat něčím dovnitř a ven nebo nahoru a dolů. Konkrétní válec níže je válec typu s „táhlem“ a s „radiálními čepy“, takže se může při použití otáčet. Tento válec je také „olejovým nebo hydraulickým“ válcem. Dvě základní konfigurace válců jsou typu s „táhlem“ a „svařovaného“ typu. Válec s táhlem má koncový uzávěr a uzávěr ucpávky upevněný k trubce pomocí táhel. Válec „svařovaného“ typu nemá žádný koncový uzávěr, protože se jedná o svařovanou konstrukci s těsnicí ucpávkou obvykle se šroubovým uspořádáním. Válce lze použít s olejem, vzduchem nebo vodou v závislosti na jejich použití a provedení. V závislosti na jejich použití mají také různé tvary a velikosti (vrtání a zdvih).

Válce najdete prakticky ve všech odvětvích. Další místo, kam se můžete podívat je odvětví mobilních zařízení. Velké válce se používají jako tlumiče nárazů na velkých nákladních vozech pro lomy a doly a na buldozerech, koncových nakladačích atd., kde plní různé funkce. Najdete je také v zábavním průmyslu.

Odpovědnost a spolehlivost

Od chvíle, kdy se obrátíte na společnost K+S Services s opravou hydraulických válců, věnujeme naše úsilí zajištění toho, aby vaše díly byly doručeny zpět ve vynikajícím funkčním stavu. Výsledkem je válec, který splňuje nebo překračuje specifikace OEM (výrobci originálního vybavení) a pracuje v souladu se svým původním jmenovitým tlakem. Naše dodaná zpráva o opravách a testování je doplněna o několik klíčových údajů pro vaši kontrolu:

  • Identifikované problémy
  • Opravy dílů nebo výměna dílů
  • Podrobnosti trvání a výsledky testování
  • Pravděpodobná příčina selhání
  • Doporučené pokyny k instalaci

Některé ze značek hydraulických válců a servopohonů, které servisujeme a opravujeme, zahrnují: Anker-Holth, Boxtel-Holland, Caterpillar, Graco, Hanna, Hydroline, Instrom, Kress, Komatsu, Lynair, Miller Milwaukee, MTS, Moog, Nopak, Rexroth, Sheffer, Tomkins a další.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Oprava hydraulických válců

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje