Více než 30 let kvalitních oprav

Hydraulické díly

Společnost K+S vypracovala a vybudovala zkušební systémy navržené tak, aby byly opravené díly řádně testovány se zatížením.

Naši vysoce proškolení techničtí odborníci jsou k dispozici, aby zajistili našim zákazníkům kvalitní opravy.

Opravujeme následující:Hydraulic Repair

  • Hydraulická čerpadla
  • Hydrostatické pohony
  • Motory
  • Válce
  • Otočné spínače
  • Proporcionální ventily
  • Servoventily
  • Další průmyslové hydraulické díly

Jakmile je oprava dokončena, každý díl je přísně testován na speciálně navržené testovací jednotce, aby byl ověřen jeho správný chod a aby splňoval či překračoval požadavky specifikací OEM.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje