Více než 35 let kvalitních oprav

Oprava hydraulicky

Společnost K+S vyvinula a zkonstruovala testovací systémy určené k řádnému testování opravených komponentů při zatížení.

Naši vysoce kvalifikovaní techničtí odborníci poskytují našim zákazníkům kvalitní opravy hydraulických komponentů.

Některé z nabízených oprav hydrauliky zahrnují:Hydraulic Repair

 • Opravy hydraulických válců
 • Opravy hydraulických čerpadel
 • Hydrostatické pohony
 • Motory
 • Rotační pohony
 • Proporcionální ventily
 • Servoventily
 • Ostatní průmyslové hydraulické položky

S více než 30 let zkušeností, naši vysoce kvalifikování techničtí odborníci poskytují našim zákazníkům kvalitní opravy hydraulických čerpadel, motorů, válců, rotačních pohonů, proporcionálních ventilů, servoventilů a dalších průmyslových hydraulických zařízení. Společnost K+S vyvinula a zkonstruovala testovací systémy určené k řádnému testování opravených komponentů při zatížení. Po dokončení opravy je každé zařízení pečlivě testováno na speciálně navržených zkušebních stolicích, aby se ověřil správný provoz a splnění nebo překročení specifikací OEM.

Hydraulická čerpadla a dmychadla

Společnost K+S Services je společností s certifikací ISO, která se specializuje na průmyslové opravy jako jsou opravy hydrauliky, opravy svářovacích zařízení a další. Bez ohledu na velikost vašeho hydraulického čerpadla nebo dmychadla vám naši technici mohou poskytnout služby, které potřebujete, přestavět nebo repasovat vaše zařízení, aby se jeho provoz vrátil zpět ke specifikacím OEM. Po dokončení opravy důkladně vaše zařízení otestujeme při zatížení, abychom simulovali jeho reálné použití. Všechna naše testovací zařízení jsou schválena výrobním závodem a pravidelně kalibrována podle norem ANSI, aby byla zachována jejich přesnost. Opravujeme všechny následující druhy hydraulických čerpadel:

 • Denison (46, 500, 600, 700, 800, 900, All DFC-Series, Gold Cup Series, P1F, P1V, P2F-V, P3F-V, PA, PF PV, PXX, TDC, TED, TE, TS, TME TMG, World Cup Series.)
 • Oilgear (A, AN, BD, C, D, DN, F, HG, H, Hydura PVAK, PVLK, PVK, PVT)
 • Racine (20-L, 80-L, C-11, PSV, PVB, PVF, PVK, PVQ, PVR, PVS, PVT)
 • Rexroth
 • Vickers (2520V, 3525V, 4525, All PVB Series, All PVQ Series, All PVE Series, PV 2003, PV 2008, PV 2012, PV 2020, PV 2032, PV 2050, PV 2125, PV 2200, V-108, V-134, V-138, V-144, V-400, V-468, V-5230, VC-108, VC-138, VC-148)

Hydrostatické pohony

Hydraulic Repair serviceSpolečnost K+S Services ví, že vaše hydrostatické pohony jsou některé z nejdůležitějších součástí vašeho zařízení a musí fungovat správně a hladce. Pokud nefungují, můžete si být jisti, že naši továrně vyškoleni servisní technici jsou schopni opravit následující značky hydrostatických pohonů:

 • Eaton
 • Kubick
 • Sundstrand
 • Vickers

Motory a rotační pohony

Společnost K+S Services má více než 35 let zkušeností se servisem, údržbou, opravami, přestavbami a repasováním značek motorů a rotačních pohonů, jako jsou Cincinnati, Denison, Fujitsu, Rexroth, Staffa, Sundstrand a Vickers.

Při hydraulických opravách používáme pouze díly vyrobené OEM. Pokud máte starší zařízení, pro které již není vhodný motor k dispozici, můžeme jej vyrobit sami nebo nechat vyrobit. V obou případech si můžete být jisti, že váš motor bude zkonstruován podle přesných specifikací výkresů OEM.

Opravy hydraulických válců a servoventilů

Pokud potřebujete opravit hydraulický válec, dává smysl kontaktovat pouze společnost se záviděníhodnou historií kvalitních oprav, spolehlivých služeb a efektivních řešení? To je přesně to, co společnost K+S Services poskytuje po celý den, každý den. Provádíme spolehlivé, pečlivě testované opravy, které ukončí vaše prostoje a zajití, aby se vaše výrobní procesy vrátily k maximální efektivitě a dále tak i fungovaly. Všechny naše opravy mají 12měsíční záruku v provozu.

Některé ze značek hydraulických válců a servoventilů, se kterými naši továrně vyškolení odborníci na hydraulické opravy mají zkušenosti, zahrnují: Anker-Holth, Boxtel-Holland, Caterpillar, Graco, Hanna, Hydroline, Instrom, Komatsu, Kress, Lynair, Miller, Milwaukee, Moog, MTS, Nopak a další.

Odpovědnost a spolehlivost

Ve společnosti K+S Services se naši odborníci na opravy hydrauliky věnují tomu, aby vaše opravené nebo repasované díly byly doručeny zpět ve výjimečném funkčním stavu. Nejenže budou splňovat nebo překračovat specifikace OEM, ale budou také fungovat v souladu se svými původními hodnotami tlaku. Poskytneme vám zprávu o opravě a testování, která ověří následující:

 • Identifikovali jsme specifické problémy vašeho dílu.
 • Identifikovali jsme pravděpodobnou příčinu selhání vašeho dílu.
 • Váš díl jsme opravili, repasovali nebo vyměnili.
 • Výsledky jsme otestovali.

Také vám poskytneme doporučené instalační pokyny pro váš opravený nebo repasovaný díl.

Obrovské zásoby

Společnost K+S Services skladuje zásoby repasovaných dílů v hodnotě přes 5 milionů dolarů pro podporu vašeho staršího nebo zastaralého zařízení. Takže pokud jste v nouzové situaci týkající se dílu, který OEM již nepodporuje, budeme pravděpodobně mít pro váš problém řešení. Každý repasovaný náhradní díl před jeho odesláním otestujeme v prostředí „uzavřené smyčky“ tak, aby byl připraven k instalaci do vašeho zařízení ihned po dodání.

Z těchto všech a dalších důvodů a kdykoli budete potřebovat jakýkoli typ opravy hydrauliky, volejte K+S Services na číslo 1-800-542-1331 nebo vyplňte náš on-line formulář. Jeden z našich zástupců vás bude kontaktovat během jednoho pracovního dne.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Oprava hydraulicky

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje