Více než 30 let kvalitních oprav

Mechanické díly

Máme ISO certifikaci, abychom zajišťovali kvalitní opravy a přepracování pro všechny Vaše mechanické díly. Náš vysoce proškolený personál dělá svou práci dobře.

Stejně jako u elektroniky přijala společnost K+S podobný koncept i pro svou mechanickou divizi.

Naši vysoce proškolení techničtí odborníci jsou k dispozici, aby zajistili našim zákazníkům kvalitní opravy nebo přepracování u hydraulických čerpadel, motorů, válců, otočných spínačů, proporcionálních ventilů, servoventilů, převodovek, redukcí, brzdových sestav, spouštěčů a dalších průmyslových hydraulických/mechanických dílů.

Během let společnost K+S vyvinula a vybudovala testovací systémy určené pro řádné testování opravených/přepracovaných dílů se zatížením. Jakmile je oprava dokončena, každý díl je přísně testován na speciálně navržené testovací jednotce, aby byl ověřen jeho správný chod a aby splňoval požadavky specifikací OEM.

 • Oprava aktuálních nebo zastaralých dílů
 • Záruka na servis u všech oprav
 • Záruka na přepracované díly jako na nové
 • V nabídce prioritní a nouzový servis
 • Dynamické testování se zatížením
Mechanické díly
  Nákup/Požadavek na opravu

  Zásoby

  Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

  Prohlížet Zásoby
  ISO certifikace

  Certifikovaný proces oprav

  Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

  Proces

  Najít opravnu

  Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

  Zdroje

  Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

  Zobrazit Zdroje