K+S Services

O nás

Společnost K+S Services se podílí na opravách již od roku 1982, počínaje elektronikou až po přesné obrábění, a zahrnuje vše, co je mezi tím.

Nabízíme profesionální strojírenské služby všem zákazníkům jako pomoc při opatřeních pro lepší výkon strojů a spolehlivost.

Díky rostoucímu počtu opraven v rámci USA, v Kanadě, Mexiku a Evropě je společnost K+S Services, Inc. schopna poskytovat podporu na globální úrovni. S podporu více než 866 různých výrobců a více než 122 000 jedinečných čísel dílů můžete být klidní, že společnost K+S bude mít pro Vás správné řešení. Naše dovednosti v divizi Přepracovaných náhradních dílů umí nabídnout a prodat přebývající/zastaralé vybavení po celém světě.

Prohlášení k našemu poslání:

Naším posláním je poskytovat zákazníkům kvalitní opravy, efektivní řešení a efektivní služby prostřednictvím trvalého zlepšování kvality.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
Certifikované zastoupení s továrním školením

Zastoupení

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje