K+S Services

O nás

Společnost K+S Services se podílí na opravách již od roku 1982, počínaje elektronikou až po přesné obrábění, a zahrnuje vše, co je mezi tím.

Nabízíme profesionální strojírenské služby všem zákazníkům jako pomoc při opatřeních pro lepší výkon strojů a spolehlivost.

Díky rostoucímu počtu opraven v rámci USA, v Kanadě, Mexiku a Evropě je společnost K+S Services, Inc. schopna poskytovat podporu na globální úrovni. S podporu více než 866 různých výrobců a více než 122 000 jedinečných čísel dílů můžete být klidní, že společnost K+S bude mít pro Vás správné řešení. Naše dovednosti v divizi Přepracovaných náhradních dílů umí nabídnout a prodat přebývající/zastaralé vybavení po celém světě.

Prohlášení k našemu poslání:

Naším posláním je poskytovat zákazníkům kvalitní opravy, efektivní řešení a efektivní služby prostřednictvím trvalého zlepšování kvality.

Služby průmyslových oprav

Náš vynikající tým služeb průmyslových oprav a oprav hydrauliky poskytuje komplexní soubor služeb pro obnovu jakéhokoli poškozeného zařízení, zvýšení produktivity práce a udržení vašeho podnikání na předním místě ve vašem odvětví. Zjistěte více o všech našich průmyslových službách, a proč je společnost K+S Services lídrem v průmyslových opravách.

Opravy automatizace

Vyberte tým odborných techniků, kteří jsou kvalifikovaní pro testování systémů, provádění běžné údržby a diagnostiku a opravy veškerých elektronických, obráběcích, hydraulických nebo mechanických problémů s procesem automatizace. Ať už potřebujeme objednat součástí OEM nebo součásti přesné techniky pro rychlé opravy, náš tým se zvládne vypořádat s nesčetným množstvím problémů s opravou automatizace ve vašem časovém plánu. Služby, které nabízíme, zahrnují opravy hydraulických válců, opravy hydraulických čerpadel, opravy svařovacích zařízení, opravy cnc strojů a další.

S.T.A.M.P. Správa opravitelných aktiv

Pokud spolupracujte se společností K+S Services získáváte inovativní opravy, návrhy a správy aktiv v jednom. S více než 30 lety úspěšného sledování aktiv výrobních společností pomocí Fortune 500 jsme vyvinuli originální databázi S.T.A.M.P. Tato komplexní a špičková databáze nabízí software navržený pro intuitivní sledování aktiv.

Klíčovou součástí databáze S.T.A.M.P. je dohled nad zárukou. Pečlivě sledujeme záruky na všechny vaše součásti, abychom zajistili, že to, na co se může vztahovat záruka výrobce, neplatíte z vlastních zdrojů.

Správa motorů a kritických náhradních dílů

Ať už hledáte služby oprav hydrauliky nebo obráběcích zařízení, náš tým techniků zajišťuje preventivní údržbu a nouzové opravy. To maximalizuje vaši investici a umožňuje sledovat vaše součásti a zajišťovat opravy, které potřebujete.

Budeme sledovat vaši historii oprav a používat dynamické algoritmy a mnohaleté zkušenosti k implementaci služeb prediktivní údržby a maximalizaci vaší efektivnosti. To vám umožní rychle diagnostikovat všechny plány údržby a oprav dříve, než dojde ke katastrofickému selhání. Kontrola a rychlá reakce minimalizují jakékoli plýtvání časem vašeho průmyslového vybavení.

Přímé zapojení

Používáme komplexní systematiku, abychom zajistili přesné sledování vašich služeb, oprav a nainstalovaných součástí. Využijte výhod našeho vysoce specifického systému čárových kódů ke sledování záruk, umístění součástí a přibližné životnosti.

Společnost K+S Services využívá inovativní data a kontrolu kvality, aby vám nejen zajistila, že dostanete nejlepší součásti pro opravu svařovacího stroje, výměnu hydrauliky a další průmyslové opravy, ale také preventivní údržbu ke zkrácení prostojů v celé vaší lokalitě.

Správa skladů

Snižte plýtvání zásobami, sledujte denní zásoby a pochopte vaši spotřebu prostřednictvím našich balíčků s hlášením. Náš tým se specializuje na jasné a přístupné hlášení, které vám umožní pečlivě sledovat aktuální úroveň zásob ve vašem skladu a nastavit minimální a maximální úroveň pro zajištění plynulého provozu.

Ať už je váš sklad kompaktní nebo představuje rozlehlý sklad, náš škálovatelný systém dokáže spravovat jakoukoli velikost a objem se stejnou špičkovou efektivitou. Tím se maximalizuje váš prostor a zkracuje se doba opravy, protože naši technici mohou rychle najít ve vašem skladu jakékoli součásti.

Strojírenské služby

Jen málo poskytovatelů služeb oprav může zajistit obnovu zastaralého nebo patentovaného zařízení. Náš tým zahrnuje odborné techniky, kteří jsou schopni navrhnout jakékoli součásti, které jsou jinak nedostupné. Neplaťte za nákladnou opravu hydraulického systému, pokud můžeme snadno provést opravu hydraulického válce.

Od základního řešení problémů po kompletní návrh, výroby a instalaci nové součásti je tým společnosti K+S Services schopen udržet vaši společnost v pohybu vpřed s minimálními prostoji.

Vyhledejte místo ve vašem okolí ještě dnes nebo požádejte o cenovou nabídku a získejte okamžitou výměnu, opravu nebo repasovanou součást. Pokud nevidíte požadovanou službu průmyslových oprav, požádejte zástupce o další informace o našem úplném seznamu dostupných služeb. Ve společnosti K+S Services poskytujeme komplexní služby, které potřebujete, abyste mohli i nadále poskytovat prvotřídní produkty a služby.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
Certifikované zastoupení s továrním školením

Zastoupení

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje