K+S Services

O nás

K+S Services has had a hand in a number of repair services since 1982, ranging from Electronics to Precision Machining and everything in between.

We offer professional engineering services available to all customers and their locations to aid in machine and reliability performance measures.

S rostoucím počtem servisních středisek na území USA, Kanady, Mexika a v Evropy – K + S Services, Inc. je připravena a schopena vás podporovat v globálním měřítku – v současné době s podporou více než 866 různých výrobců a více než 122.000 unikátních čísel součástek. Nabízíme profesionální inženýrské služby dostupné všem zákazníkům i jejich umístění na podporu k dosažení spolehlivosti a funkčnosti výrobního zařízení. Naše schopnosti v rámci divize Renovace náhradních dílů divize má schopnost nabízet a prodávat přebytek / zastaralého zařízení na globálním trhu.

Naše poslání:

Naším posláním je poskytovat našim zákazníkům kvalitní opravy, efektivní řešení a efektivní služby prostřednictvím neustálého zlepšování kvality

Factory Trained & Certified

Authorizations

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory