Více než 35 let kvalitních oprav

Robotické ovladače a závěsné ovládací panely

Máme ISO certifikaci pro opravy Vašich robotických ovladačů a závěsných ovládacích panelů. Provádíme tyto opravy jak u ovladačů s americkým, tak japonským rozhraním.

U každého dílu Vašeho robotu provedeme diagnostiku, opravíme jej a otestujeme v systému v naší testovací robotické jednotce, abychom zajistili jeho správné fungování v praxi.

Naše dovednosti zahrnují podporu pro pohony, motory, systémové desky, ovládací panely a závěsné ovládací panely.

Nainstalovali jsme více než 50 robotických manipulátorů a diagnostických systémů pro ovladače, abychom mohli zajistit úplnou funkčnost a testování v uzavřeném obvodu pro celou škálu robotických dílů. Mezi elektrická zařízení patří CPU, osy, komunikační desky i závěsné ovládací panely, napájení, servopohony, I/O moduly a panely s displejem pro obsluhu.

Jsou také podporovány mechanické díly, jako jsou převodovky, kompenzátory, robotické ruky a servomotory. Tyto diagnostické systémy zajistí úplné zatížení a opakované testování pro všechny vaše požadavky na opravu robotů.

Mezi obvyklé výrobce mimo jiné patří například:

 • Fanuc
 • Nachi
 • Kawasaki
 • Motoman
 • ABB
 • Kuka
 • Comau

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a zástupce společnosti K+S Vás bude kontaktovat do 1 pracovního dne.

 • Please add image of nameplate or picture of model # to be able to quote you faster.
  Max. file size: 200 MB.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Robotické ovladače a závěsné ovládací panely

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje