Více než 35 let kvalitních oprav

Opravy svařovacích zařízení / svařovacích ovládacích prvků

Stejně jako v jiných oblastech odborných znalostí ve společnosti K+S Services, i naše laboratoř svařovacích součástí vede v oboru oprav svařovacích strojů.

Společnost K+S Services má širokou škálu svařovacích ovládacích prvků a provádí úplné dynamické testování pod zatížením, aby ověřila funkčnost a trvanlivost.

Systémy používané při opravě svařovacích zařízení jsou navrženy tak, aby simulovaly skutečné provozní podmínky, jako při použití v reálných situacích.

Welding machine repair servicesNaši továrně vyškolení technici pro opravy svařovacích strojů mají mnohaleté zkušenosti s opravami a testováním široké škály ovládacích prvků svařovacích zařízení, podavačů drátu, plazmových řezaček, hořákových výstružníků/čističů, zdrojů energie a dalších přidružených zařízení svařovacích strojů. Všechny opravy svařovacích zařízení jsou plně testovány při zatížení, aby byla zajištěna jejich správná funkce.

Systémy používané při opravě svařovacích strojů a svařovacích zařízení jsou navrženy tak, aby simulovaly skutečné provozní podmínky, jako při použití v reálných situacích.

Společnost K+S má kompletní servisní možnosti pro opravy svařovacích zařízení MIG, TIG a odporových svařovacích ovládacích prvků. Ve společnosti K+S máme špičkovou laboratoř pro svařovací systémy v oboru oprav a testování. Společnost K+S má zkušenosti s analýzou a opravami široké škály součástí svařovacích systémů a provádí testování systému pod zatížením, aby ověřila jeho funkčnost a trvanlivost. Systémy používané v procesu opravy jsou navrženy tak, aby simulovaly provozní podmínky v prostředí závodu.

Společnost K+S Services je autorizovaným servisním střediskem pro Lincoln, Miller, Hitachi a Nippon. Naše zařízení Southgate je také autorizováno opravovat všechny svařovací součásti značky Fronius.

Mezi běžné výrobce patří mimo jiné:
 • Hitachi – továrně autorizováno: všechny modely.
 • Miyachi: CS-1300, CY-150A, SD-815 ovládací prvky a všechny související monitory.
 • Dengensha: Decomstar 20, 30 a 70, RWC-9000-Ty-18, RWI-9100-Ty-13/14, Fuw-IRWC-GT2.
 • Miller – továrně autorizováno: Southgate, MI a Lawton, OK. Všechny podavače drátu, všechny zdroje energie Miller, Arc Pac 350, Syncrowave 200, podavače drátu řady 70, Bobcat 250, Millermatic 212, Spectrum 375 a Deltaweld 452.
  Arc Pac 350
 • Hobart: Řady 70L, všechny zdroje energie Hobart, Megacon 110.
 • Panasonic: AAII 350/500, AE-350/500, KF-350/500BC300, YC-200BC1, YC-300BC1, YD-350AE1, YD-350HM2, YD-500HM2.
 • Weltronic: Svařovací časovače U60, doplňky TB91 a TB96.
 • Lincoln – továrně autorizováno: Southgate, MI a Lawton, OK. Opravujeme všechny zdroje energie Lincoln, NA-3S, NA4, LN-9, zařízení výkonových vln
  450. Jsme autorizovaným střediskem služeb oprav svařovacích zařízení pro celou řadu svařovacích produktů Mig, Tig a Arc.
 • Nippon: NGRALF 6×20
 • OTC (Daihen): Řada 350 a 500, DT-300
 • Sensarc: Všechny modely
 • Thermal Arc: Ultima 150 GTS & 300 GTS, PAK SXR, PS30A, WC100B, 185TSW.
 • Robotron: Ovládací prvky 503, přidružené I/O a panely.
 • Nadesco: Ovládací prvky PH4, PH5 a IWC4.
 • Nadex: Všechny modely
 • Fronius – továrně autorizováno: Southgate, MI. Zdroje energie, podavače drátu a ovládací prvky.
 • WTC / MEDAR: Měniče / časovače GEN 5, Cosmos, Decade řady 5, Technitron, časovače V-50, V-60 a T95, U60T-90A, U60T-91A, U60T-92A, U60T-95A, U60T-96A, TB90-P02A, řady 1000 a 3000.
 • Motoman: Arc Master řada 501: Všechny modely, řada Motoweld: Všechny modely

Opravy svařovacích strojů

Ve společnosti K+S Services zajišťujeme opravy svařovacích strojů a služby průmyslových oprav od roku 1982. Naším posláním je a vždy bylo poskytovat našim zákazníkům kvalitní opravy, efektivní řešení a efektivní služby prostřednictvím neustálého zlepšování kvality.

Rozsáhlé zásoby repasovaných součásti

Pokud jde o opravy svařovacích strojů, určitě vás potěší, že společnost K+S Services pravděpodobně opraví vaše zařízení bez ohledu na jeho stáří. Skladujeme zásoby repasovaných dílů v hodnotě přes 5 milionů dolarů pro podporu vašeho staršího a/nebo zastaralého zařízení. Můžete si být jisti, že všechny naše repasované náhradní díly byly plně testovány v prostředí „uzavřené smyčky“, aby byla zajištěna jejich správná funkce a byly připraveny k instalaci do vašeho zařízení ihned po dodání.

Proces opravy certifikovaný podle ISO

Společnost K+S Services navrhla náš proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 tak, abychom zajistili, že všechny naše opravy řádně provedeme. Tento proces můžete po celou dobu sledovat prostřednictvím našeho zákaznického portálu. Konkrétně náš proces opravy svařovacího zařízení s osmi kroky zahrnuje:

 1. Přejímku
 2. Vyhodnocení
 3. Cenovou nabídku
 4. Schválení
 5. Opravu
 6. Test kvality systému
 7. Zprávy o opravě a testu
 8. Odeslání

Automatizovaný systém

Velká část procesu opravy svařovacích zařízení je zcela automatizovaná. Například, když obdržíme vaše zařízení, zadáme jej do našeho systému sledování objednávky opravy. Poté váš díl (díly) označíme čárovými kódy, takže můžeme sledovat každou jednotlivou položku v průběhu našeho následného procesu opravy.

Zástupce zákaznického servisu vás bude kontaktovat s naší cenovou nabídkou na opravu poté, co naši servisní technici dokončí počáteční vyhodnocení vašeho zařízení, aby určili pravděpodobnou příčinu (příčiny) jeho selhání a co musíme udělat pro jeho opravu. Jakmile naši cenovou nabídku schválíte, náš automatizovaný systém sledování objednávek odešle vaše zařízení a objednávku opravy podle toho, který z našich techniků zajišťující opravu se nejlépe hodí pro váš konkrétní typ dílu. Poté, co provedeme všechny potřebné opravy a provedeme testy kontroly kvality, zabalí společnost K+S Services vaše zařízení do antistatických sáčků chráněných pěnovým obalem Instapack, a vše zašleme zpět k vám v souladu s případnými požadavky na přepravu, které jsme od vás obdrželi. Vaše zařízení tak dorazí na určené místo bez jakéhokoli poškození při přepravě.

Zprávy o opravě a testu

V rámci služeb opravy svařovacích strojů, které nabízíme, přiloží společnost K+S Services zprávu o opravě a testu s každou z vašich vrácených součástí, která obsahuje následující:

 • Problém (problémy), který jsme zjistili během našeho procesu vyhodnocení.
 • Všechny díly, které jsme opravili nebo vyměnili.
 • Zda problémy, které jsme zjistili u vašeho zařízení, odpovídaly problémům, které jste nám nahlásili či nikoli.
 • Podrobnosti a trvání testu.
 • Pravděpodobnou hlavní příčinu selhání vašeho zařízení.
 • Naše doporučené pokyny k instalaci.

Jak vidíte, všichni odborníci společnosti K+S Services jsou odhodláni poskytovat vám ty nejlepší možné služby oprav svařovacích zařízení. Můžeme vás také podpořit v celosvětovém měřítku prostřednictvím stále rostoucího počtu oprav v USA, Kanadě, Mexiku a Evropě. Ve skutečnosti podporujeme více než 866 různých výrobců a více než 122 000 jedinečných čísel dílů.

Kdykoli tedy budete potřebovat jakýkoli typ opravy svařovacích zařízení, kontaktujte společnost K+S Services prostřednictvím našich online formulářů.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a zástupce společnosti K+S Vás bude kontaktovat do 1 pracovního dne.

 • Please add image of nameplate or picture of model # to be able to quote you faster.
  Max. file size: 200 MB.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Opravy svařovacích zařízení / svařovacích ovládacích prvků

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje
Zásoby

Shop Opravy svařovacích zařízení / svařovacích ovládacích prvků

Zobrazit všechny výrobky

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje