Více než 30 let kvalitních oprav

Programovatelné logické automaty (PLC)

Společnost K+S opravuje širokou škálu průmyslových značek a modelů PLC.

Společnost K+S má více než 300 plně funkčních testovacích jednotek, které našim technikům umožňují provést u každé opravy úplnou systémovou zkoušku.

Tato funkce nám umožňuje simulovat, jak bude jednotka fungovat v prostředí závodu a můžete tak prověřit případné závady zvýšené teploty.

Jdeme ještě dál, a kromě testovacích jednotek využíváme high-tech přístupu, který zahrnuje vybudování testovacích jednotek v „tepelných boxech“ a dynamické testování Vašich PLC dílů s aktuálními ovladači při zatížení v podmínkách simulujících prostředí v továrně.

Chyby najdeme, opravíme, znovu díl otestujeme, zda funguje, a vypálíme ve lhůtě 72 hodin.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a zástupce společnosti K+S Vás bude kontaktovat do 1 pracovního dne.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje