Více než 30 let kvalitních oprav

Stejnosměrné/střídavé pohony

Nejenže spouštíme pohony do provozu, ale navrhli jsme i speciální dynamometr, aby mohly spolu fungovat dva motory.

Střídavé/stejnosměrné pohony a servopohony se zpětnou vazbou jsou opraveny a testovány se zatížením.

Pro opravy Vašich stejnosměrných/střídavých pohonů máme ISO certifikaci a zajistíme, aby proces byl prováděn správně a abychom Vám vrátili díly v dokonalém stavu. Dynamické testování se zatížením nám umožňuje upravit výkon a nastavení na tu přesně správnou úroveň.

Níže uvádíme několik výrobců, které v současné době v našich opravárenských laboratořích celosvětově podporujeme.

 • ABB
 • AC Technologies
 • AEG
 • Allen Bradley
 • Bosch
 • Camco
 • CMC

 • Eaton/Dynamic
 • Emerson
 • Fanuc
 • FATA AGV
 • Fenner
 • Fincor
 • Fuji

 • GE Fanuc
 • GE
 • Indramat
 • Mitsubishi
 • Panasonic
 • Siemens
 • Yaskawa

Střídavé/stejnosměrné frekvenční pohony a servopohony se zpětnou vazbou jsou opraveny a testovány při zatížení.

Jsme držiteli certifikátu ISO k opravě vašich střídavých/stejnosměrných pohonů a zajištění toho, aby byl tento proces proveden správně a vaše díly se vrátily ve výborném stavu. To zajišťuje dynamický test zatížení, který nám umožňuje provádět úpravy výkonu a hodnot přesně na správnou úroveň.

Opravy pohonu AC a DC, na které se můžete spolehnout

dc drive repairOprava nezbytných elektronických součástí je v průběhu času nutností, aby vaše podnikání fungovalo hladce. Dokonce i ty nejlépe vyrobené a navržené díly podléhají opotřebení, zejména pokud vaše společnost obvykle vyrábí ve velkém objemu. Komu tedy můžete věřit při hledání oprav střídavých a stejnosměrných pohonů? Díky celosvětové přítomnosti a více než třicetiletým zkušenostem poskytuje společnost K+S Services spolehlivé služby, které si získaly respekt mnoha výrobců po celém světě.

To, co dělá naši společnost tak odlišnou, je naše ochota inovovat. Nejen, že nabízíme opravy střídavých/stejnosměrných motorů, ale také zajistíme, aby vaše díly po dokončení oprav fungovaly s maximální efektivitou. Děláme to tak, že provedeme několik testů, které jdou nad rámec testů prováděných jinými společnostmi zajišťujících opravy elektroniky. Tyto testy jsou nedílnou součástí určování výkonu a mohou také poskytnout vhled do opravárenského týmu, pokud jde o úpravy hodnot. Kromě toho jsme vyvinuli konkrétní postup, který začíná přijetím vašich dílů a končí u našich odborníků, kteří při odeslání zboží zpět k vám učiní veškerá vhodná opatření. Tímto způsobem si můžete být jisti, že jsou vaše klíčové součásti v každém kroku v dobrých rukou.

Vyhodnocení vašeho zařízení

Jakmile je vaše zařízení přijato, prvním krokem v našem procesu opravy s certifikací ISO je vyhodnotit všechny závady. I když s největší pravděpodobností víte, jak vadné části narušují váš pracovní proces, nemusíte si být plně vědomi rozsahu poškození. Navíc některé součásti mohou být na pokraji poruchy, což znamená, že budou muset být opraveny co nejdříve. Zde přicházejí naši kvalifikovaní a zkušení technici. Provedeme důkladnou kontrolu součásti, abychom přesně zjistili, proč selhala. Tyto informace nám pomohou navrhnout plán pro nezbytnou opravu a také rozhodnout, které testy by se měly provést po dokončení oprav. Dále poskytneme zprávu o analýze poruch spolu s cenovou nabídkou s podrobnostmi o nákladech na opravy.

Proces opravy začíná

Jakmile cenovou nabídku schválíte, začne proces opravy. Součásti, u kterých došlo k úplnému selhání, budou vyměněny. Kromě toho budou také vyměněny součásti, které jsou blízko selhání, aby se zajistil trvalý provoz a předešlo se dalším problémům v řadě. Využíváme také sledovací systém, který snižuje pravděpodobnost chyb nebo omylů v průběhu procesu opravy. V tomto případě je klíčovou součástí procesu testování v uzavřené smyčce. Testy jsou navrženy tak, aby replikovaly výkon ve vašem zařízení, aby se zajistilo, že opravy vydrží při podobném zatížení. Testy se budou provádět také po určitou dobu, aby se dosáhlo co nejpřesnějších výsledků.

Jsou vydávány komplexní zprávy

Spolu s kvalitním servisem vydávají technici také komplexní zprávy o veškeré provedené práci. Prvním krokem je projít podrobnosti procesu vyhodnocení, což znamená vysvětlit, jaké problémy byly zjištěny. Dále budete seznámeni s kompletním seznamem všech dílů, které byly vyměněny. To vám může pomoci sledovat stáří těchto součástí a předvídat, kdy bude třeba znovu využít servis. Obdržíte také popis procesu testování, společně se základní příčinou počáteční poruchy. Nakonec obdržíte podrobné pokyny, jak by měla být nově opravená součást nainstalována zpět do vašeho strojního zařízení.

Proces opravy, na který se vždy můžete spolehnout

Ať už hledáte pomoc se střídavými a stejnosměrnými servomotory nebo vyžadujete opravu střídavého pohonu, společnost K+S Services má nástroje a znalosti, aby vaše zařízení mohlo opět fungovat. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o procesu opravy a získáte přístup k základním zdrojům, abyste více pochopili naše služby. Pomocí našeho formuláře můžete také dnes požádat o cenovou nabídku.


Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a zástupce společnosti K+S Vás bude kontaktovat do 1 pracovního dne.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Stejnosměrné/střídavé pohony

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje