Více než 30 let kvalitních oprav

Elektronické díly

Máme ISO certifikaci pro opravy Vašich elektronických dílů, což zajistí, že je proces proved správně a že Vám dodáme Vaše díly v nejlepším možném stavu.

Opravujeme elektronické díly, které lze řádně testovat se zatížením na testovací lavici.

Mezi tyto díly patří:

 • Ovladače teploty
 • Světelné clony
 • Zesilovače
 • Napájení
 • Kodéry
Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a zástupce společnosti K+S Vás bude kontaktovat do 1 pracovního dne.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Elektronické díly
  Nákup/Požadavek na opravu

  Zásoby

  Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

  Prohlížet Zásoby
  ISO certifikace

  Certifikovaný proces oprav

  Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

  Proces

  Najít opravnu

  Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

  Zdroje

  Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

  Zobrazit Zdroje