Over 30 Years of Quality Repair

Řídicí jednotky CNC strojů

K+S Services prides itself on its full line of dynamic test systems and our CNC lab is no exception.

K+S Services offers a wide range of repair and diagnostic testing for many core electronic CNC system components such as processor, memory, axis, communications, I/O interface and peripheral control boards.

Nabízíme širokou škálu oprav a diagnostických testů pro komponenty vícejádrových elektronických CNC systémů, jako jsou procesory, paměti, osy, komunikace, vstupní/výstupní rozhraní a periferní řídicí desky. Kromě CNC laboratoře můžeme nabídnout kvalitní podporu pro opravy a testování zdrojů napájení CNC strojů, servopohonů a hřídelových pohonů, ovládacích videopanelů, zavaděčů pásek a dalších zařízení, do kterých lze ukládat programy.

Tato kompletní linka pro diagnostické testování CNC strojů ve spojení s našimi kvalifikovanými servisními techniky zaručuje vždy kvalitní opravu! Mezi známé výrobce řídicích jednotek CNC strojů patří například:

  • GE Fanuc
  • Allen Bradley
  • Landis
  • Yaskawa
  • Cincinnati Milacron
  • Okuma
  • Mazak
Contact Us

Complete the form and a K+S representative will contact you within 1 business day.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ISO Certified

Certified Repair Process

Our ISO 9001:2015 certified repair process is designed to ensure that all repairs are executed properly, so that all parts are returned to you in excellent working condition. Our customer portal allows you to track and follow your parts through the process. Read more to learn about our eight-step repair process.

The Process

Řídicí jednotky CNC strojů

Resources

View All Resources

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory