Over 30 Years of Quality Repair

Kuličkové šrouby

We are ISO-Certified to provide precision repairs to a wide range of ballscrews and return your parts to you in quality condition.

K+S má schopnost opravit a přepracovat všechny typy kuličkových šroubů.

Ať už se jedná o standartní polohovací KŠ, vysoce únosné KŠ, KŠ pro pomalé rychlosti a přesné polohování a KŠ poháněné maticí, K + S disponuje schopností poskytovat přesné a kvalitní opravy. Máme také možnost zpětného vývoje každého kuličkového šroubu jenž dostáváme k opravě. To nám dává příležitost vyrábět nové kuličkové šrouby za snížené náklady i dodací lhůty oproti OEM.

ballscrew

Contact Us

Complete the form and a K+S representative will contact you within 1 business day.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ISO Certified

Certified Repair Process

Our ISO 9001:2015 certified repair process is designed to ensure that all repairs are executed properly, so that all parts are returned to you in excellent working condition. Our customer portal allows you to track and follow your parts through the process. Read more to learn about our eight-step repair process.

The Process

Kuličkové šrouby

Resources

View All Resources

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory