Over 30 Years of Quality Repair

Naše profesionální služby

K+S Services currently stocks more than 40,000 remanufactured spare parts ready for immediate sale or exchange.

Naší filosofií v oblasti renovovaných náhradních dílů je, že každá jednotka musí být systémově otestována v „uzavřeném cyklu“, aby byl zajištěn její řádný chod a okamžitě pod doručení tak byla připravena k montáži do vašeho zařízení.

Abychom zajistili vaši spokojenost, na všechny renovované náhradní díly poskytujeme plnou jednoletou záruku.

V současnosti máme skladem zásobu renovovaných rezervních dílů pro starší nebo zastaralá zařízení v hodnotě více než 5 milionů dolarů. Ať už máte akutní problém s dílem, který už oficiální výrobce nepodporuje, nebo jen hledáte levnější variantu, než je koupě dílu nového, K+S vám vyjde vstříc.

Můžeme vám také pomoci při likvidaci vašich nadbytečných a zastaralých komponentů aby nedocházelo ke zbytečným nákladům a poplatkům za likvidaci nebo nízkým odkupovým cenám ve výkupnách odpadů . K + S může mít zájem o odkup těchto položek za odpovídající cenu. Pošlete nám svůj seznam ještě dnes a zaujměte nový přístup ke snižování vašeho nepotřebného inventáře s využitím vítězného programu K + S repasované díly.

ISO Certified

Certified Repair Process

Our ISO 9001:2015 certified repair process is designed to ensure that all repairs are executed properly, so that all parts are returned to you in excellent working condition. Our customer portal allows you to track and follow your parts through the process. Read more to learn about our eight-step repair process.

The Process

Naše profesionální služby

Resources

View All Resources

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory