Over 30 Years of Quality Repair

Servomotory

With downtime costs rising rapidly in the industry, K+S understands the need for prompt, efficient, and quality service.

Ať už opravujeme servomotor obráběcího stroje nebo montážní linky, nabízíme nouzové opravy servomotorů a hřídelových motorů všech typů a od všech výrobců.

Ve většině případů budete mít svůj servomotor zpět za 24–72 hodin.

V K+S používáme nejnovější zařízen a systémy, s jejichž pomocí si poradíme i s těmi nejmodernějšími servy a zpětnovazebními zařízeními. Technici společnosti K+S byli vyškoleni a certifikováni v oblasti řádného chodu a funkčnosti všech přístrojů a procesů, které používáme. Ať už jde o servomotor z obráběcího stroje nebo z utahováku matic na montážní lince, naši technici s pomocí počítačových programů řádně otestují, vyhodnotí a ověří chod každého komponentu v uzavřeném cyklu v souladu se specifikacemi originálního výrobce.

Všechny zátěžové testy se zaznamenávají do počítače a po dokončení testu je vytištěn záznam o chodu vašeho motoru.

Abychom ve společnosti K+S drželi krok s technologickým vývojem, neustále vyvíjíme nové, na míru navržené zátěžové zkušební stolice a systémy, díky kterým si poradíme s širokou škálou servomotorů, které se v současnosti používají.


Motor Testing Dynamometer System

Contact Us

Complete the form and a K+S representative will contact you within 1 business day.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ISO Certified

Certified Repair Process

Our ISO 9001:2015 certified repair process is designed to ensure that all repairs are executed properly, so that all parts are returned to you in excellent working condition. Our customer portal allows you to track and follow your parts through the process. Read more to learn about our eight-step repair process.

The Process

Servomotory

Resources

View All Resources

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory