Více než 30 let kvalitních oprav

Mechanické díly

Máme ISO certifikaci, abychom zajišťovali kvalitní opravy a přepracování pro všechny Vaše mechanické díly. Náš vysoce proškolený personál dělá svou práci dobře.

Stejně jako u elektroniky přijala společnost K+S podobný koncept i pro svou mechanickou divizi.

Naši vysoce proškolení techničtí odborníci jsou k dispozici, aby zajistili našim zákazníkům kvalitní opravy nebo přepracování u hydraulických čerpadel, motorů, válců, otočných spínačů, proporcionálních ventilů, servoventilů, převodovek, redukcí, brzdových sestav, spouštěčů a dalších průmyslových hydraulických/mechanických dílů.

Během let společnost K+S vyvinula a vybudovala testovací systémy určené pro řádné testování opravených/přepracovaných dílů se zatížením. Jakmile je oprava dokončena, každý díl je přísně testován na speciálně navržené testovací jednotce, aby byl ověřen jeho správný chod a aby splňoval požadavky specifikací OEM.

  • Oprava aktuálních nebo zastaralých dílů
  • Záruka na servis u všech oprav
  • Záruka na přepracované díly jako na nové
  • V nabídce prioritní a nouzový servis
  • Dynamické testování se zatížením
ISO certifikace

Certifikovaný proces oprav

Nás proces oprav certifikovaný podle ISO 9001:2015 má za úkol zajistit, že všechny opravy budou provedeny správně a že všechny díly se Vám vrátí v dokonale provozuschopném stavu. Portál pro naše zákazníky Vám umožní sledovat Vaše díly během celého procesu. Zjistěte nebo čtěte více o procesu oprav v osmi krocích.

Proces

Mechanické díly

Zdroje

Zobrazit všechny zdroje

Najít opravnu

Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

Zdroje

Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

Zobrazit Zdroje
Nákup/Požadavek na opravu

Zásoby

Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

Prohlížet Zásoby