Over 30 Years of Quality Repair

Robot Controllers a manipulátory

We are ISO-Certified to repair your robot controllers and teach pendants. We perform this process with both American and Japanese interface controls.

Každý komponent vašeho robota bude diagnostikován, opraven a systémově otestován na našem robotu, aby byl zajištěn jeho řádný chod.

Opravujeme pohony, motory, základní desky, ovládací panely i ruční ovládací panely.

Máme nainstalovaných více než 25 robotických manipulátorů a řídicích diagnostických systémů, které usnadňují kompletní funkční testování v uzavřeném cyklu široké škály robotických komponentů. Zvládáme také opravy elektrických zařízení od CPU, os a komunikačních desek po ruční ovládací panely manipulačních robotů, napájení, servomotory, vstupní/výstupní moduly a kontrolní panely.

Podporujeme i mechanické části jako převodovky, kompenzátory, klouby robotických ruk a servomotory. Tyto diagnostické systémy zajistí plné zatížení a opakované testování všech opravovaných dílů robotů.

Mezi známé výrobce patří například:

  • Fanuc
  • Nachi
  • Kawasaki
  • Motoman
  • ABB
  • Kuka

Contact Us

Complete the form and a K+S representative will contact you within 1 business day.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ISO Certified

Certified Repair Process

Our ISO 9001:2015 certified repair process is designed to ensure that all repairs are executed properly, so that all parts are returned to you in excellent working condition. Our customer portal allows you to track and follow your parts through the process. Read more to learn about our eight-step repair process.

The Process

Robot Controllers a manipulátory

Resources

View All Resources

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory