Over 30 Years of Quality Repair

Programovatelné logické jednotky (PLC)

K+S repairs the industry’s widest variety of PLC makes and models.

Společnost K+S vlastní více než 300 plně funkčních zkušebních stolic, které našim technikům umožňují plně systémově otestovat každí opravovaný díl.

Díky tomu můžeme simulovat, jak bude příslušná jednotka fungovat ve skutečném provozu, a zkontrolovat, zda se neobjevují selhání z přehřátí.

Opravujeme nejširší škálu typů a modelů programovatelných logických jednotek v celém oboru. Jdeme ještě za možnosti běžného testování na stolicích. Zvolili jsme nejmodernější přístup, v rámci kterého umisťujeme zkušební stolice do „trouby“ a dynamicky testujeme komponenty vašich PLC ve skutečných řídicích jednotkách, při zátěži, v podmínkách okolního prostředí, přesně jako ve výrobně.

Odhalíme chyby, opravíme je, díl znovu otestujeme, abychom se přesvědčili, že funguje správně, a necháme běžet ještě 72 hodin.

Contact Us

Complete the form and a K+S representative will contact you within 1 business day.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ISO Certified

Certified Repair Process

Our ISO 9001:2015 certified repair process is designed to ensure that all repairs are executed properly, so that all parts are returned to you in excellent working condition. Our customer portal allows you to track and follow your parts through the process. Read more to learn about our eight-step repair process.

The Process

Programovatelné logické jednotky (PLC)

Resources

View All Resources

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory