Over 30 Years of Quality Repair

Pohony na stejnosměrný/střídavý proud

We don’t just run the drives, we have designed a special dynamometer to work two motors against each other.

Pohony na stejnosměrný/střídavý proud a servopohony se zpětnou vazbou jsou opravovány a testovány při zátěži.

Nejenže pohony uvádíme do chodu, ale vyvinuli jsme dokonce speciální dynamometr, s jehož pomocí spouštíme dva motory proti sobě. Tento dynamický zátěžový test nám umožňuje provést úpravy výkonu, tak aby přesně odpovídal požadované úrovni.


Contact Us

Complete the form and a K+S representative will contact you within 1 business day.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ISO Certified

Certified Repair Process

Our ISO 9001:2015 certified repair process is designed to ensure that all repairs are executed properly, so that all parts are returned to you in excellent working condition. Our customer portal allows you to track and follow your parts through the process. Read more to learn about our eight-step repair process.

The Process

Pohony na stejnosměrný/střídavý proud

Resources

View All Resources

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory