Certified Process

Certifikované opravy

With a team of highly-experienced and trained technicians, K+S Services has been able to provide decades of quality automation machine component repairs to each of our customers.

Společnost K+S Services už více než 30 let kvalitně opravuje komponenty automatických zařízení. Dokážeme opravit více než 122 000 dílů od 866 výrobců.

Testovací roboti společnosti K+S prochází pravidelnou údržbou, díky které je zajištěno, že kvalita opravy odpovídá nárokům vaší výroby. Díky přísným testovacím standardům může společnost K+S poskytovat 12měsíční záruku na všechny opravy automatických zařízení, K+S navíc ke všem opravám dodává kompletní analýzu poruch, která vám pomůže odhalit nejběžnější typy poruch vašeho zařízení.

U všech našich oprav garantujeme, že:

  • díky systémovému testování díly splňují nebo převyšují specifikace originálního výrobce
  • budou použity nové originální nebo ekvivalentní součástky
  • naši technici jsou školení v oboru
  • dodržujeme standardizované postupy oprav
  • obdržíte Protokol o detailní analýze poruchy a Protokol o opravě a testování
  • získáte kompletní 12měsíční záruku, která začíná dnem uvedení dílu do provozu
  • dodržujeme certifikaci ISO 9001: 2008

EVERY Certified Repair is backed by our 12 month „bumper to bumper“ in service warranty
ISO 9001: 2015 Registered

Certifikovaný Postup Opravy.

Obrábění

Umíme repasovat a opravit mnohá vaše přesná obráběcí zařízení a jejich řídící jednotky.

Motory

Máme více než 30 let zkušeností a naši vynikající technici dokáží opravit, seřídit i provést dynamický zátěžový test vašich motorů.

Mechanický

Společnost K+S Services vyvinula a postavila testovací systémy k důkladnému testování mechanických dílců pod zátěží.

Repasované náhradní díly

S rychle rostoucími náklady způsobenými výpadky ve výrobě chápe společnost K+S potřebu rychlých, efektivních a kvalitních služeb. Náš program repasovaných náhradních dílců pomáhá tyto výpadky minimalizovat a tím udržovat vaše provozy v chodu ke spokojenosti vašich zákazníků.

Learn More
Factory Trained & Certified

Authorizations

Najděte obchodního zástupce

Použijte náš lokátor obchodních zástupců K+S a najděte zástupce pro váš region, který vám již dnes pomůže s opravami vašich komponent.

Zdroje

Knihovna zdrojů K+S je komplexním úložištěm, kde můžete snadno dohledat veškeré dokumenty související s K+S, ať už hledáte katalogové listy či dokumentaci k jednotlivým aplikacím.

View Resources
Nákup/Požadavek opravy

Skladové zásoby

Kromě široké škály prováděných oprav disponujeme rovněž velkými skladovými zásobami dílců, z nichž mnohé jsou již otestovány a připraveny k odeslání. Díky expresním kurýrním službám za příznivé ceny můžete zajistit nepřetržitý chod firmy a udržet výpadky na absolutním minimu.

View Inventory