Certifikovaný proces

Opravy automatických strojů

Díky týmu velmi zkušených a školených techniků může společnost K+S Services všem svým zákazníkům nabízet již desítky let kvalitní opravy automatických strojů.

Náš automatizovaný proces opravy se může zdát být jednoduchý, ale díky němu každé oddělení v K+S provádí svou opravu efektivně a účinně.

Všechna zkušební pracoviště jsou ve společnosti K+S Services pravidelně udržována a aktualizována podle průmyslových norem, aby byla zajištěna kvalita oprav podle Vašeho výrobního prostředí. Díky našim přísným testovacím normám může společnost K+S poskytovat 12měsíční záruku na všechny naše opravy. Navíc ke každé opravě společnost K+S předkládá i zprávy o testování, která uvádí výkon jednotky během testování v uzavřeném systému. Zprávy s rozborem chyb jsou také uvedeny u těch posuzovaných oprav tak, aby bylo jasné, co je špatně a co je nutné přepracovat, aby jednotka vyhovovala OEM normám nebo je i překročila. Tyto zásadní zprávy jsou také pomůckou pro Váš tým údržby, aby vyřešil hlavní příčinu poruchy.

Všechny naše opravy jsou certifikovány těmito doklady:

 • Školení technici – Naši technici jsou průběžně školeni v oblasti jejich specializace. Nejenže se seznámí s díly, které opravují, ale získají také odborné znalosti k obsluze systémů, které se používají k testování jejich práce. Často jsou školeni u OEM!
 • Systémové testování – Každá oprava musí být testována se zatížením, aby plnila či překročila specifikace, které OEM stanovil. K+S využívá testování v uzavřeném systému, aby simulovala, jak bude jednotka použita v závodě a aby ověřila, že byl díl správně opraven.
 • Dostupné díly – K+S používá pouze nové díly od OEM nebo jejich ekvivalenty. V případě chráněného nebo zastaralého zařízení navrhne náš tým inženýrů náhradní díly!
 • Dokumentace – Vše, co děláme, dokumentujeme. Od výkresů a tisků k Vašem zařízení po podrobné postupy opravy. To, co říkáme a děláme, můžeme doložit informacemi. Každá certifikovaná oprava zahrnuje zprávu o opravě, která uvádí, co jsme provedli a jak jsme jednotku testovali!

KAŽDÁ certifikovaná oprava je kryta 12měsíční omezenou zárukou
Registrace podle ISO 9001: 2015

Certifikovaný proces opravy

Opravy automatických strojů

  Obrábění

  Umíme přepracovat a opravit velkou škálu Vašich přesných obráběcích nástrojů a ovladačů.

  Motory

  Můžete nám věřit, když říkáme, že motorům rozumíme. Společnost K+S Services nepřetržitě zajišťuje opravy a servis pro střídavé a stejnosměrné motory na vysoké úrovni již déle než 30 let.

  Hydraulika/Mechanika

  Společnost K+S navrhla a sestavila systémy určené pro řádné testování mechanických a hydraulických dílů v podmínkách se zatížením.

  Přepracované díly

  S nárůstem nákladů na prostoje a s potřebou průmyslu najít řešení pro zastaralé vybavení rozumí společnost K+S potřebě najít rychlou a efektivní odpověď. Náš program pro přepracované díly Vám umožní minimalizovat prostoje díky zachování nákladově efektivního řešení ve Vašich zásobách, aby nedocházelo k nákladným situacím způsobeným nedostatkem zásob.

  Zjisti více
  Nákup/Požadavek na opravu

  Zásoby

  Společnost K+S Services má zásoby přepracovaných skladových přebytků v hodnotě 5 milionů dolarů za účelem podpory staršího nebo zastaralého vybavení. Pokud jste v nouzové situaci, máte problém z ukončením podpory ze strany OEM nebo jen hledáte levnější řešení namísto nákupu nového dílu, společnost K+S může Váš problém vyřešit. Všechny naše přepracované náhradní díly jsou zcela testovány v uzavřeném systému, aby byla zajištěna jejich řádná funkčnost a připravenost pro namontování do zařízení ihned po dodání.

  Prohlížet Zásoby
  Certifikované zastoupení s továrním školením

  Zastoupení

  Najít opravnu

  Použijte náš pohodlný vyhledávač a najděte nejbližšího zástupce společnosti K+S, který Vám může dnes pomoct s opravou Vašich dílů.

  Zdroje

  Knihovna zdrojů společnosti K+S je obsáhlé úložiště všech dokumentů souvisejících se společností K+S. Pokud hledáte informace nebo konkrétní dokumentaci podle použití, můžete je najít níže v Knihovně zdrojů.

  Zobrazit Zdroje